Technológ / Procesný inžinier do spoločnosti zaoberajúcej sa výrobou off-road autobusov

Pulsar Expo s.r.o.

Miesto práce
Družstevná 491, Horné Srnie
Termín nástupu
ASAP / dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacMzda môže byť navýšená v závislosti od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- optimalizácia výrobných procesov a návrhy na zlepšenia
- poskytovanie riešení pre zlepšenie efektivity procesov
- riešenie a implementácia nápravných opatrení
- vytváranie reportov nadriadenému
- spolupráca s ostatnými oddeleniami
- vytváranie a implementácia dokumentácie
- optimalizovanie a navrhovanie výrobnych procesov
- školenia výrobných zamestnancov
- participácia na transferoch výroby a vývoji produktov a procesov
- zmeny vo výrobe za účelom zefektívnenia výrobných procesov a minimalizácie prestojov
- výpočet kapacít a potrebného strojného zariadenia
- zvýšenie produktivity práce a optimalizovanie nákladov
- technická podpora výroby
- navrhovanie toku materiálu s ohľadom na ergonómiu a BOZP

- šanca byť súčasťou výnimočnej výroby off-road autobusov a možnosť prispieť svojimi poznatkami k zefektívneniu procesov v spoločnosti
- dni voľna nad rámec zákona - sick days
- zabezpečené stravovanie

Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pozíciu. Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Helios Orange - pokročilý

Počet rokov praxe

technológ, procesný inžinier
5

- SŠ, príp. VŠ vzdelanie technického smeru
- skúsenosti s ERP systémom Helios výhodou
- predchádzajúce skúsenosti v oblasti výroby, strojárstva alebo montáže na podobnej pozícii minimálne 5 rokov
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- skúsenosti s nástrojmi efektivity
- technické myslenie
- zodpovenosť a samostatnosť
- iniciatívnosť

Spoločnosť pôsobí v automobilovom odvetví a špecializuje sa na výrobu špeciálnych autobusov s pohonom 4x4 a úpravu terénnych dodávok.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pulsar Expo s.r.o. organizačná zložka
Zámocká 30
81101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Chmelinová
Tel.: +421949002202
E-mail: poslať životopis
ID: 3965327  Dátum zverejnenia: 9.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac