Audítor kvality

Pulsar Expo s.r.o.

Miesto práce
Družstevná 491, Horné Srnie
Termín nástupu
ihneď / dohodou
900 € brutto, mzda môže byť po skúšobnej dobe navýšená podľa skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie vstupnej kontroly nakupovaných dielov, laserových výpalkov a materiálov (kompletnosť, správnosť podľa výkresovej dokumentácie)
- vykonávanie medzioperačnej kontroly v procese výroby produktu s vytváraním príslušných záznamov o jej výsledku
- vykonávanie výstupnej kontroly na finálnom produkte aj so záznamom o jej výsledku
- komunikácia s výrobnými majstrami pri zabezpečovaní kvality výrobkov
- zisťovanie výrobných nezhôd s dokumentáciou, analýza ich príčin, navrhovanie nápravných a preventívnych opatrení
- vedenie elektronických záznamov o aktuálnom stave kvality vo výrobe, update informácii na týždennej báze
- navrhovanie opatrení na zlepšenie kvality procesov a výrobkov
- vytváranie kontrolných plánov a kontrolných postupov
- operatívne činnosti spojené s oddelením kvality
- trénovanie výrobných zamestnancov ohľadom nápravných opatrení z oddelenia kvality

- zabezpečené stravovanie
- flexibilná pracovná doba
- možnosť podieľať sa na jedinečnej výrobe off-road autobusov

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technického smeru

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

- zodpovedný prístup k práci
- spoľahlivosť
- precíznosť pri hľadaní chýb
- MS Office – pokročilý
- samostatnosť, zároveň schopnosť pracovať v tíme
- flexibilita
- skúsenosti na obdobnej pozícii sú výhodou
- anglický jazyk výhodou

Spoločnosť Pulsar Expo Slovakia s.r.o. s unikátnou značkou autobusov TORSUS predstavuje novú cestu navrhovaním, vývojom a výrobou najodolnejších ťažkých terénnych autobusov na svete.

Spoločnosť Pulsar Expo, založená v roku 2016, je medzinárodná spoločnosť so sídlom v Českej republike a výrobou na Slovensku. Pôsobí na globálnych trhoch a svojou jedinečnosťou je ideálny do ťažko dostupných terénov.

Viac informácií nájdete na našej stránke:
www.torsus.eu, www.youtube.com/watch?v=IH3Sul-IT8g

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3796084  Dátum zverejnenia: 25.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 € brutto, mzda môže byť po skúšobnej dobe navýšená podľa skúseností kandidáta