Príjmeme autoelektrikára na 1 zmenu s nástupom ihneď

Pulsar Expo s.r.o.

Miesto práce
Družstevná 491, Horné Srnie
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacUvádzame dolnú hranicu základnej mzdy, ktorá môže byť navýšená podľa skúseností kandidáta. Mzda bude prehodnotená na osobnom pohovore. Mzdu tvorí okrem základnej zložky aj variabilná zložka v hodnote 200 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu na jednu zmenu s nástupom ihneď do špeciálnej výroby off-road autobusov!
Ak máš viacročné skúsenosti ako autoelektrikár, si technicky a manuálne zručný, využi šancu a poď pracovať k nám. Tvoja práca by pozostávala z elektronických inštalácií, úpravy vozidiel a zapájania elektrických zariadení a káblových zväzkov.
Ponúkame Ti zaujímavé platové podmienky a možnosť naučiť sa veľa nového z oblasti výroby 4x4 vozidiel.
Pre viac informácií o pracovnej pozícii neváhaj a pošli nám svoj životopis!

Pracovné úlohy:
• Technik na montáže a úpravy autobusov
• Elektronické inštalácie a úpravy vozidiel
• Čítanie elektrických schém
• Hľadanie a identifikácia porúch a chýb
• Inštalácia, montáž a zapojenie elektrických zariadení a káblových zväzkov
• Zapájanie konektorov a káblov

- práca na jednu zmenu od pondelka do piatku
- zabezpečené stravovanie
- možnosť podieľať sa na výrobe špeciálnych off - road autobusov
- extra odmeny každý mesiac
- možnosť získať príspevok na dopravu po splnení podmienok

Ďakujeme všetkým záujemcom o danú pozíciu. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, mechanika a pod.

Prax na pozícii/v oblasti

autoelektrikár

Počet rokov praxe

5

- Predchádzajúce skúsenosti na pozícii autoelektrikára sú podmienkou
- Technické myslenie
- Manuálna zručnosť
- Samostatnosť a zodpovednosť
- Precíznosť a dôslednosť
- Platná vyhláška § 20 alebo 21

Spoločnosť Pulsar Expo Slovakia s.r.o. s unikátnou značkou autobusov TORSUS predstavuje novú cestu navrhovaním, vývojom a výrobou najodolnejších ťažkých terénnych autobusov na svete.

Spoločnosť Pulsar Expo, založená v roku 2016, je medzinárodná spoločnosť so sídlom v Českej republike a výrobou na Slovensku. Pôsobí na globálnych trhoch a svojou jedinečnosťou je ideálny do ťažko dostupných terénov.

Viac informácií nájdete na našej stránke:
www.torsus.eu, www.youtube.com/watch?v=IH3Sul-IT8g

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3767756  Dátum zverejnenia: 12.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac