Asistent/ka predaja BERSHKA, PULL&BEAR, STRADIVARIUS

Pull and Bear Slovakia, s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Si plný energie, máš drive a si pripravený na nové výzvy? Máme 4 značky a 11 predajní. Nájdi si svoje miesto v INDITEXE.

Hľadáme dynamických, tvorivých, vynaliezavých, invenčných, proaktívnych ľudí s pozitívnym prístupom, ktorí dokážu robiť viacero činností súbežne a chcú pracovať v našich predajniach BERSHKA, PULL & BEAR a STRADIVARIUS.

Požiadavky:
vek 18 rokov
znalosť slovenského jazyka
ochota pracovať na plný alebo čiastočný úväzok
flexibilita / práca aj cez víkendy
samostatnosť
ochota učiť sa nové veci

Ponúkame:
finančné ohodnotenie:
20 hod. úväzok: 348,91EUR + mesačná odmena
25 hod. úväzok: 436,13 EUR + mesačná odmena
30 hod. úväzok: 523,35 EUR + mesačná odmena
38,75 hod. úväzok: 676,01 EUR + mesačná odmena

stravné lístky formou kreditnej karty
preplatenie nadčasov
zamestnaneckú zľavu 25%
pracovnú uniformu
príspevok na Multisport program
zaškolenie
možnosť kariérneho rastu

Nástup:
Ihneď

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3792132  Dátum zverejnenia: 21.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.