Logo PUELLAvone s.r.o.

Senior Marketing Manager

PUELLAvone s.r.o.

Miesto práce
Jantárová, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
1 500 - 3 000 EUR/mesiacVýška mzdy záleží od znalosti a skúsenosti uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš nos na trháky roka a vieš, čo zákazník ocení? Máš víziu, ako transformovať marketingové koncepty do úspešných kampaní? Ak áno, poď, pridaj sa k nám ako marketingový manažér senior a spolu presadíme inovácie na trhu a budeme určovať trendy odvetvia.

Tvojou prácou bude:

 Samostatný návrh a realizácia komplexných digitálnych marketingových stratégií zahrňujúcich
viacero nástrojov digitálneho marketingu, riadenie PPC a SEO aktivít.
 Vyhodnocovanie výsledkov a návrhy na prípadné zmeny v kampaniach s dôrazom na efektívne
využitie zdrojov

Riadenie tímov:
 Copywriting/blog
 Grafika
 Správa sociálnych sietí
 SEO / PPC
 Mailing

 flexibilná pracovná doba a voľné víkendy,
 zdravé a konštruktívne pracovné prostredie,
 podpora kariérneho rastu,
 stabilné postavenie v tíme a férové finančné ohodnotenie,
 firemné podujatia a teambuildingy,
 zamestnanecké zľavy a produkty zdarma,
 možnosť preplatenie školení a tréningov,
 moderné pracovné nástroje a technológie,
 práca na zaujímavých projektoch.

Výberové konanie bude pozostávať z troch kôl. V prvom kole zistíme, v akom rozsahu spĺňaš
naše požiadavky. V druhom kole overíme tvoje znalosti. Posledným krokom bude online alebo
osobné stretnutie, počas ktorého o tebe zistíme dodatočné informácie, povieme ti, ako sa u nás pracuje.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Asana - Základy
Google Analytics - Pokročilý
Google Workspace - Pokročilý
Sociálne siete - Mierne pokročilý
Facebook - Mierne pokročilý
Instagram - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

7

Tvoje predpoklady by mali byť:
 minimálne 3 roky skúseností na pozícii marketingového manažéra,
 vynikajúce analytické a komunikačné schopnosti,
 silné zručnosti v oblasti vedenia a motivácie ľudí,
 schopnosť efektívne riadiť viaceré projekty súčasne a pracovať v dynamickom prostredí,
 ak si pripravený prevziať zodpovednosť za naše produktové portfólio a viesť nás k novým spoločným úspechom, pošli nám svoj životopis.

Buď s nami lídrom v tomto segmente.

Puellavone.sk je e-shop s medzinárodnou pôsobnosťou. Stali sme sa jednotkou na trhu v predaji parfumovaných produktov na pranie a pre domácnosť. Ponúkame zákazníkom naše starostlivo navrhnuté a vyvinuté výrobky.

Našou víziou je ponúkať ľuďom produkty, ktoré prinesú do ich každodenného života nový rozmer vône a starostlivosti o bielizeň a telo.

Neustále sa snažíme zlepšovať naše služby a proaktívne a s individuálnym prístupom riešiť požiadavky našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Janka a Petra
Tel.: +421918525153
E-mail: poslať životopis
ID: 4837614  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac