Logo PUELLAvone s.r.o.

Product Specialist- Špecialista pre produkty

PUELLAvone s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
možné ihneď resp. dohoda
1 000 - 3 000 EUR/mesiacVýška mzdy záleží od znalosti a skúsenosti konkrétneho uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • ​Zodpovednosť za vzhľad produktu vrátane etikiet, balenia a textov.
  • Navrhovanie zmien a vylepšení pre terajšie aj nové produkty.
  • Aktívna komunikácia s výrobcami o dodávaných produktoch a obalových materiáloch.
  • Účasť na zaradení produktov do e-shopu a navrhovanie opisných textov a kľúčových dielov.
  • Testovanie produktov od výrobcov a poskytovanie spätnej väzby.
  • Príprava prezentácií produktov pre interné aj externe účely.
  • Analýza trhu a identifikácia príležitostí pre nové produkty.
  • Realizácia cenových prieskumov pre správne nastavenie cien produktov.
  • Spolupráca s oddeleniami marketingu, predaja a vývoja na zabezpečenie úspešného uvedenia produktov na trh.
  • Sledovanie konkurencie a vyhodnocovanie ich profilov.
  • Typický deň:
  • Plánovanie a koordinácia vývoja produktových projektov a výrobkov.
  • Komunikácia s oddeleniami marketingu, predaja a vývoja.
  • Príprava marketingových materiálov pre produkty.
  • Identifikácia nových trendov a technológií na trhu.
  • Pracovná doba:

Príchod do práce si vieš pružne upraviť, a to tak, že v čase od 7:00 do 9:00 prídeš do práce. Následne po odpracovaní 8 hodín denne, ideš domov. Nie sú potrebné nadčasy.  Vo firme vládne dobrá pracovná atmosféra a záleží nám na tom, aby si mal po práci aj čas na seba a svoje koníčky.

Aký by si mal byť?

* Máš plno nápadov aké produkty by si u nás zaviedol?

* Si kreatívny, komunikatívny a maš dobré organizačné schopnosti a time management?

Ak si to práve ty, pošli nám CV a my Ťa radi viac spoznáme na pracovnom pohovore.

  • Prispôsob si svoju pracovnú dobu a užívaj si viac voľna.
  • Príjemné pracovné prostredie založené na zdravých vzťahoch.
  • Podpora kariérneho rastu a dosiahnutia cieľov.
  • Stabilné miesto v tíme a férové finančné ohodnotenie.
  • Firemné podujatia a teambuildingy pre lepšie spoznanie tímu.
  • Zamestnanecké zľavy a možnosť získať produkty zdarma.
  • Preplácanie školení a tréningov pre ďalšie vzdelávanie.
  • Pracovné nástroje a technológie pre efektivitu a produktivitu.
  • Zaujímavé projekty, ktoré ťa budú baviť a motivovať.
  • Flexibilný pracovný čas, voľné víkendy

Výberové konanie bude pozostávať z troch kôl. V prvom kole zistíme, v akom rozsahu spĺňaš naše požiadavky. V druhom kole overíme tvoje znalosti. Posledným krokom bude online alebo osobné stretnutie, počas ktorého o tebe zistíme dodatočné informácie, povieme ti, ako sa u nás pracuje.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Google Workspace - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

e-commerce, špecialista vývoja produktov

Počet rokov praxe

5

Tvoje predpoklady by mali byť

  • Skúsenosť s produktovým manažmentom v oblasti e-commerce 2 roky.
  • Vynikajúce analytické a komunikačné schopnosti.
  • Schopnosť efektívne riadiť viaceré projekty súčasne a pracovať v dynamickom prostred.
  • Ak si pripravený prevziať zodpovednosť za naše produktové portfólio a viesť nás k novým spoločným úspechom, pošli nám svoj životopis. Buď s nami lídrom v tomto segmente.

Puellavone.sk je e-shop s medzinárodnou pôsobnosťou. Stali sme sa jednotkou na trhu v predaji parfumovaných produktov na pranie a pre domácnosť. Ponúkame zákazníkom naše starostlivo navrhnuté a vyvinuté výrobky.

Našou víziou je ponúkať ľuďom produkty, ktoré prinesú do ich každodenného života nový rozmer vône a starostlivosti o bielizeň a telo.

Neustále sa snažíme zlepšovať naše služby a proaktívne a s individuálnym prístupom riešiť požiadavky našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR Janka a Petra
Tel.: +421918525153
E-mail: poslať životopis
ID: 4822172  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac