Customer Support - Pracovník zákazníckej podpory (Poľsko, Nemecko, Maďarsko, Slovinsko, Rumunsko, Chorvátsko)

PUELLAvone s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
možný ihneď
1 170 - 1 400 EUR/mesiacMzdové podmienky môžu byť pri spokojnosti s výkonom a kvalitatívnej úrovni práce upresnené a zvýšené.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do rozrastajúceho sa tímu hľadáme nových kolegov a kolegyne na pozíciu Customer
support - pracovník zákazníckej podpory do našej pobočky v Košiciach.

Náplňou práce bude správa a riešenie objednávok (pracujeme na platforme Shoptet)
a dotazov od našich zákazníkov týkajúcich sa produktov spoločnosti Puellavone.
(Písomne mailom, messengerom aj telefonicky).
Na zákazníckej podpore produkty neponúkame.

KOHO HĽADÁME?
• Rád komunikuješ a dokážeš si poradiť v každej situácii?
• Ovládaš prácu s počítačom?
• Chceš sa stále zdokonaľovať a učiť nové veci?
Ak si na všetky otázky odpovedal áno, tak hľadáme práve teba.
Nepotrebuješ skúsenosti, všetko ťa naučia naši vedúci. Budeš pracovať v moderných
priestoroch v kolektíve priateľských kolegov, s ktorými sa skvelo zabavíš v práci aj mimo
nej.

AKO BUDE PREBIEHAŤ TVOJ PRACOVNÝ DEŇ?
• Pracovný deň začneš stretnutím s kolegami, na ktorom sa dozvieš všetky potrebné
novinky a vedúci vám rozdelí úlohy. Nebudeš robiť stále tú istú prácu, každý deň sa
úlohy striedajú.
• Nasledovať bude práca s objednávkovým systémom, s e-mailami, sociálnymi sieťami,
prijímanie hovorov a riešenie požiadaviek zákazníkov.
• Klientom poskytujeme informácie o našich produktoch, pomáhame im riešiť rôzne
situácie ako stratu balíka, fakturácie a reklamácie. Neuzatvárame nové zmluvy.
• Deň zakončíš s dobrým pocitom, že si pomohol zákazníkom úspešne vyriešiť ich
problémy.

• zdravé konštruktívne prostredie a dobrý kolektív,
• ak sa uplatníš, radi ti pomôžeme napredovať v tvojej kariére,
• stabilné postavenie v tíme, motivačné a férové finančné ohodnotenie,
• firemné podujatia a teambuildingy,
• zamestnanecké zľavy,
• možnosť preplatenia vzdelávacích kurzov na rozvoj pracovných zručností.
• produkt zadarmo každý mesiac.

Ak ťa táto ponuka zaujala, zanechaj nám správu a staň sa súčasťou nášho košického tímu.

Výberové konanie bude pozostávať z niekoľkých kôl. V prvom kole zistíme, či aspoň
približne spĺňaš naše požiadavky. V ďalšom kole dostaneš praktické zadanie (preklad
textu – jeho presnosť). Posledným krokom bude online alebo osobné stretnutie, počas
ktorého o tebe zistíme dodatočné informácie, povieme si, ako sa u nás pracuje, a
spomenieme aj podmienky prijatia a ponúkaný plat vzhľadom na preukázané skúsenosti
a zručnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Poľský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovinský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Rumunský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Chorvátsky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Shoptet - Základy

Počet rokov praxe

1

• skúsenosti pracovať v oblasti zákazníckeho servisu sú výhodou,
• dobré komunikačné schopnosti, ako ústne, tak aj písomné,
• schopnosť plynule komunikovať v  nemeckom, poľskom, slovinskom, rumunskom,
chorvátskom alebo maďarskom (momentálne hľadáme hlavne zamestnancov pre
poľský a nemecký trh),
• aktívna znalosť aspoň jedného jazyka (na úrovni min C1) slovom aj písmom,
• schopnosť reagovať pokojne a profesionálne i v stresujúcich situáciách.
• vítané sú skúsenosti s používaním rôznych CRM a ďalších nástrojov zákazníckej
podpory (napr. Supportbox a podobne).
• výhodou sú skúsenosti s prácou v e-shope.
• práca sa vykonáva v našich priestoroch v Košiciach v čase od 7.00 do 15.30, ale raz
týždenne je potrebné pracovať od 9.00 do 17.30 hod. Víkendy sú voľné.

Puellavone.sk je e-shop s medzinárodnou pôsobnosťou. Stali sme sa jednotkou na trhu v predaji parfumovaných produktov na pranie a pre domácnosť. Ponúkame zákazníkom naše starostlivo navrhnuté a vyvinuté výrobky.

Našou víziou je ponúkať ľuďom produkty, ktoré prinesú do ich každodenného života nový rozmer vône a starostlivosti o bielizeň a telo.

Neustále sa snažíme zlepšovať naše služby a proaktívne a s individuálnym prístupom riešiť požiadavky našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4776938  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 170 EUR/mesiac