Disponent logistiky / Disponent (m/w) / Material Planner

PTG Slovakia Automotive Solutions and Services s.r.o.

Miesto práce
Priemyselný park P3 Lozorno, Malacky
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou / attraktives Paket

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za včasné objednávky, dostupnosť všetkých komponentov v stanovených termínoch v procese JIS pre automobilový priemysel
- objednávky do stanoveného termínu a zabezpečenie dodávateľov s ohľadom na plánované vybavenie zákazky a zodpovedajúce množstvá/počet kusov
- kontrola zákaziek a objednávacích procesov
- včasná komunikácia dodávateľských problémov a úzkych miest dodávateľov v rámci internej logistiky a výrobného plánovania
- úzka spolupráca a komunikácia s dodávateľmi a poskytovateľmi logistických služieb
- Verantwortung für die rechtzeitige Bestellung und termingerechte Verfügbarkeit aller Komponenten und Fertigungsmaterialien in einem just in sequence (JIS) Prozess für die Automobilindustrie
- Termingrechte Bestellungen und Beauftragung der Lieferanten unter Berücksichtingung der geplanten Auftragsabwicklung und den entsprechenden Mengen/Stückzahlen
- Plausibilitätsprüfung der Aufträge und Bestellprozesse
- Frühzeitige Kommunikation von Lieferproblemen und Engpässen der Lieferanten an die interne Logistik und Fertigungsplanung
- Enge Kooperation und Kommunikation mit den Lieferanten und Logistikdienstleistern

- Die Möglichkeit einen neuen Standort von Beginn an mit aufzubauen
- Die direkte Übernahme von Verantwortung innerhalb einer international erfolgreichen Unternehmensgruppe
- Ein dynamisches und erfolgsorientiertes Umfeld
- Langfristige Beschäftigungs- und Entwicklungsperspektiven

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Spoločnosť PTG Slovakia Automotive Solutions and Services s.r.o. je poskytovateľ služieb pre automobilový priemysel. Hlavnú kompetenciu spoločnosti PTG predstavuje montáž kompletných kolies na základe plnoautomatických montážnych liniek. Na Slovensku zásobuje spoločnosť PTG výrobný závod veľkého nemeckého výrobcu automobilov kompletnými kolesami metódou just in sequence (JIS).

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PTG SLOVAKIA s.r.o.
Priemyselny park P3, Hala DC1
90055 Lozorno
www.pon.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Adriana Kochanova
Tel.: 0911176022
E-mail: poslať životopis
ID: 2868707   Dátum zverejnenia: 30.11.2017