Reagujte bez životopisu

Výrobno - montážny technik hliníkových pergol

PTC System

Miesto práce
Hlavná 1, 951 35 Veľké Zálužie
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
02/2023
1 500 - 2 800 EUR/mesiacúkolové hodnotenie; počas zaškoľovania (2 mesiace) garantovaná minimálna mzda 1 200,00 €; po zaškolení - percentuálny podiel na celkovom obrate (bez obmedzenia stropu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• výrobno-montážny technik (výroba a montáž hliníkových pergol)
• postupovanie podľa technickej špecifikácie a dodržiavanie pracovných postupov
• príprava materiálu pred zákazkou a zodpovednosť za materiál
• realizácia zákazky v dohodnutom termíne (získavanie a organizovanie zákaziek zabezpečuje firma)
• riadenie trojčlenného tímu
• profesionálna a priateľská komunikácia so zákazníkom

• odmeny zodpovedajúce pracovnému nasadeniu a rastúcim skúsenostiam
• motivujúce finančné ohodnotenie v závislosti na vlastných schopnostiach
• práca v stabilnej spoločnosti a garantovaný osobný prístup
• možnosť ďalšieho vzdelávania a profesionálneho rastu
• získavanie a organizovanie práce zabezpečuje firma
• služobný telefón, pracovné oblečenie v réžii firmy
• neformálne prostredie a priateľský kolektív

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov za účelom výberu kandidátov v zmysle Zákona č. 122/2012 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí na základe zaslaných materiálov boli vybraní do ďalšieho kola.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

• zodpovednosť a lojálnosť
• preukázateľná skúsenosť s montážami hliníkových pergol, prípadne oceľových, či drevených konštrukcií
• technické myslenie a základná znalosť čítania technickej dokumentácie
• manuálna zručnosť
• precíznosť a dôslednosť
• príjemné a priateľské vystupovanie voči zákazníkom a kolegom
• zodpovedný prístup k zadaným úlohám
• proaktívne riešenie problémov
• trpezlivosť a doťahovanie vecí do konca
• schopnosť samostatne riešiť vzniknuté situácie
• motivácia učiť sa novým postupom a zdokonaľovať svoj výkon
• bezúhonnosť doložená odpisom z registra trestov

Sme stabilná, dynamicky sa rozvíjajúca, spoločnosť s 25 ročnou tradíciou zaoberajúca sa vývojom, výrobou a montážou hliníkových pergol.
ID: 4478942  Dátum zverejnenia: 6.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac