Vodič - skladník - Liptovský Mikuláš

PTÁČEK - veľkoobchod, a. s.

Miesto práce
Ul. 1. Mája 4313, Liptovský Mikuláš

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete pracovať pre úspešnú spoločnosť s rodinnou tradíciou a dlhoročným pôsobením na trhu? Pracujte pre firmu Ptáček-veľkoobchod, a.s. !

Spoločnosť Ptáček má popredné postavenie na trhu v obore kúrenie-plyn-voda-inžinierske siete a kúpeľne. Disponujeme širokou sieťou pobočiek na Slovensku a v Českej republike.

Naša spoločnosť Vám zaistí stabilné zázemie, podmienky profesného rastu, férové jednanie, moderný systém práce a ďalšie výhody. Využite túto ponuku a staňte sa súčasťou našeho veľkého tímu.

Čo bude Vašou náplňou práce?
* rozvoz tovaru (fyzické odovzdávanie, zabezpečenie predávacích dokumentov, prípadne peňažnej hotovosti)
* pomoc pri nakladaní a vykladaní tovaru
* veľmi úzka spolupráca pri organizácii rozvozov s dispečerom dopravy a vedúcim skladu
* manipulácia a skladovanie tovaru
* práca na príjme a výdaji tovaru

* stabilné zázemie dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
* pracovný pomer na dobu neurčitú
* zodpovedajúce finančné ohodnotenie
* vernostný príplatok už po 3 mesiacoch od nástupu
* možnosť kúpi tovaru za zamestnanecké ceny

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

* minimálne SOU
* pracovitosť, spoľahlivosť, samostatnosť, aktívny prístup
* a dobrý zdravotný stav

Veľkoobchod - kúrenie, voda, plyn, sanita, inžinierske siete
Maloobchod - kúpeľňové štúdiá

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Vajnorská 140
831 04 Bratislava
ID: 3243921   Dátum zverejnenia: 30.11.2017