Office manažér/ka

PTA Group s.r.o.

Miesto práce
Pražská 11, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
750

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do dynamického kolektívu krásnych ľudí hľadáme komunikatívnu bytosť, ktorá očarí kanceláriu svojim úsmevom, schopnosťou pre poriadok a príjemnou komunikáciou.

Čo bude Tvojou pracovnou náplňou:
Správa a aktualizácia klientskej databáze
Aktívna komunikácia s potenciálnymi klientami – calling za účelom dohody nových stretnutí pre kolegov
Organizácia firemných eventov
Príprava obchodných a administratívnych podkladov, evidencia dokumentov
Vedenie kancelárie – zabezpečovanie kancelárskych potrieb, občerstvenie...

Čo ti ponúkame:
Možnosť kariérneho rastu
Prácu v mladom a dynamickom kolektíve
Byť súčasťou spoločnosti, ktorá neustále napreduje
Rôznorodé úlohy – nezapadneš do stereotypu
Školenia, teambuildingy, spoločné raňajky a iné eventy

Ak si sa v tejto ponuke našiel/našla , pošli nám na [email protected] svoje CVčko a motivačný list, prečo bez teba ďalej nemôžme fungovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, Obchod, Ekonómia, Sociálne štúdiá

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo od Teba očakávame:
V prvom rade, že si normálny človek

V ptagroup milujeme výkonnostný marketing a robíme iba reklamu, ktorá má zmysel. Sme certifikovaným Google Partnerom, Mergado a BiddingFox partnerom.
Špecializujeme sa na "data driven marketing" s vysokým akcentom na návratnosť investície - a teda sa pri práci držíme filozofie, že všetky naše aktivity musia byť dokonale merateľné a efektívne. Našim cieľom je byť našim klientom stabilným partnerom v digitálnom prostredí.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3522922  Dátum zverejnenia: 15.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750