Klinický psychológ

Miesto práce
Löfflerova 2, Košice
Termín nástupu
01.11.2022
1 011,5 EUR/mesiacUvádzaný je len tarifný plat podľa stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Celkový funkčný plat sa skladá z tarifného platu a tiež z osobného príplatku, ktorý môže byť priznaný v závislosti od kvality plnenia pracovných úloh. Bližšie informácie na ústnom pohovore výberového konania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • poskytovanie odborného psychologického poradenstva, zahŕňajúce aplikáciu psychodiagnostických metód a testov,
  • špecializovaná psychologická pomoc s individuálne stanoveným postupom pri riešení partnerských, rodinných a iných medziľudských vzťahov, individualizovaná podpora orientovaná na riešenie individuálnych potrieb klientov, prevencia sociálnopatologických javov u klientov, vrátane klientov zariadení Psychosociálneho centra,
  • realizácia vzdelávacích, tréningových a rozvojových programov a aktivít,
  • odborná spolupráca s ostatnými zamestnancami a príslušnými inštitúciami na realizácii opatrení vykonávaných v rámci predmetu Psychosociálneho centra.

  • práca v dynamickom a flexibilnom mladom kolektíve s cieľom poskytovať kvalitné služby v psychosociálnej oblasti,
  • 13-ty a 14-ty plat + ďalšie výhody zamestnanca verejnej správy podľa platnej legislatívy a platnej Kolektívnej zmluvy vyššieho stupňa,
  • podpora ďalšieho vzdelávania a rozvoja zamestnancov,
  • stabilita,
  • možnosť príležitostného home officu v prípade nevyhnutnosti

Informácie o výberovom konaní

• Žiadosť o zaradenie do výberového konania,
  • CV
  • fotokópia vysvedčenia, diplomu alebo iného rovnocenného dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní v odbore,
  • fotokópia diplomu o odbornej spôsobilosti v špecializačnom odbore „klinická psychológia“
  • písomné čestné vyhlásenie o pravdivosti všetkých údajov uvádzaných v žiadosti,
  • súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a zmene a doplnení niektorých zákonov.

Požadované doklady nám zašlite najneskôr do 03.10.2022.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

psychológia

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

psychológ

Počet rokov praxe

2

Bezúhonnosť, dobré komunikačné zručnosti a empatický, ľudský prístup, ochota odborne rásť a čeliť novým výzvam, hodnotová orientácia, zodpovednosť, odolnosť a proaktívny prístup k práci.

Psychosociálne centrum Košice je mestská príspevková organizácia poskytujúca pomoc ľuďom v krízových životných situáciách, ľuďom s psychickými ťažkosťami a chorobami, psychoneurotickými a psychosomatickými ťažkosťami, ľuďom ohrozeným závislosťami na psychoaktívnych látkach a duševne chorým, nie však v akútnom štádiu choroby.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Beáta Horváthová, MBA
Tel.: +421556719358
E-mail: poslať životopis
ID: 4427844  Dátum zverejnenia: 19.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 011,5 EUR/mesiac