Reagujte bez životopisu

Náměstek pro klinické řízení úseku lékařské péče

Psychiatrická nemocnice Bohnice

Ústavní 91, Praha 8-Bohnice, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 70 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

  • Odpovídá ředitelce za kvalitu, organizaci a řízení lékařské péče v PNB.
  • Zajišťuje personální agendu svého úseku. Ve spolupráci s personálním odborem zajišťuje přijímání a propouštění pracovníků, pracovní a mzdové zařazení včetně pracovní náplně.
  • Zajišťuje účelné rozmístění pracovníků lékařské péče a psychologů (prostřednictvím vedoucího psychologa) na odděleních PNB. Koordinuje jejich postgraduální vzdělávání s provozem PNB.
  • Organizuje a zaštiťuje organizaci ústavní pohotovostní služby.
  • Zpracovává a aktualizuje předpisy týkající se klinického provozu.
  • Řídí a optimalizuje vykazování péče, upravuje vnitřní předpisy týkající se vykazování péče.
  • Přímo řídí primáře a další vedoucí samostatných útvarů v klinické činnosti, řeší agendu související s klinickým provozem nemocnice. Superviduje klinickou praxi.
  • Spolupodílí se na implementaci nových postupů a procesů zvyšování kvality péče a jejího měření ve spolupráci s náměstkem pro strategické řízení úseku lékařské péče.
  • Podílí se na koordinaci zajištění kontinuity péče ve spolupráci s jinými zdravotnickými zařízeními.

Požadavky:

  • Specializovaná způsobilost (atestace) v oboru psychiatrie.
  • Licence pro výkon funkce vedoucího lékaře a primáře.
  • Výhodou vzdělání v managementu a řízení zdravotnictví (např. MBA).
  • Nutná praxe 10 let, zkušenosti s řízením většího kolektivu pracovníků výhodou.
  • Organizační a řídící schopnosti, schopnost samostatné i týmové práce.
  • Vysoké pracovní nasazení.
  • Výborné komunikační dovednosti.
  • Orientace v oblasti medicínského práva výhodou.
  • Občanská a morální bezúhonnost.
  • Kvalitní uživatelská znalost programů MS Office (Word, Excel).

Nabízíme:

  • Příležitost pro samostatnou tvůrčí práci.
  • Tato pozice nevylučuje svou vlastní klinickou praxi např. v ambulancích PNB.
  • Motivující finanční ohodnocení (zařazení do platové třídy 14 a dle délky praxe)
  • Kromě ročních či pololetních odměn vyplácených v nemocnici i další manažerské a motivační odměny v souvislosti s plněním ekonomických ukazatelů.
  • Celá škála zaměstnaneckých benefitů (služební mobilní telefon, notebook, benefity z FKSP, možnost práce na dálku atd.).
  • Možnost vzdělávání a osobního rozvoje – možné zařazení do benefitního specializačního programu nemocnice.
  • Příjemné pracovní prostředí.
  • Výhledová možnost získání služebního bytu v areálu nemocnice.

Náležitosti přihlášky do výběrového řízení:

  • Strukturovaný profesní životopis.
  • Kopie dokladu o dosaženém nejvyšším vzdělání.
  • Stručnou koncepci klinického řízení úseku lékařské péče (na požádání je možná osobní schůzka se zástupcem PNB k podrobnostem ohledně úseku).
  • Vyplněný dotazník (více na stránkách PNB www.bohnice.cz).
  • Výpis z trestního rejstříku (ne starší 90 dnů).

Přihlášky prosím zasílejte na adresu:

Mgr. Daniel Machocký

Vedoucí personálního odboru

Ústavní 91

181 02 Praha 8

Další informace na tel. 725827015 nebo e-mailu: daniel.machocky(zav)bohnice.cz

Uzávěrka přihlášek: 19. 5. 2024

Předpokládaný termín výběrového řízení: do 31. 5. 2024

Zaměstnanecké výhody, benefity

Závodní stravování
Firemní rekreační zařízení
Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Zdravotní volno/sickdays
Možnost občasné práce z domova
Příspěvek na vzdělání
Mobilní telefon
Dovolená více než 5 týdnů
Bonusy/prémie
Notebook
Možnost studijního volna
Příspěvek na penzijní/životní připojištění

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

LF

Počet let praxe

10

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Daniel Machocký
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4807888  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 70 000 Kč/měsíc