Lekár na Detskom oddelení psychiatrickom

Psychiatrická nemocnica Profesora Matulaya Kremnica

Kremnica, Československej armády, Kremnica-Železničná stanica
Termín nástupu
ihneď
1 816,5 EUR/mesiac1816,50 + koeficient (podľa rokov praxe) + osobný príplatok 20%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva samostatne odborné pracovné činnosti preventívnej a liečebnej starostlivosti, ktoré zodpovedajú rozsahu získaného vzdelania, odborne, organizačne a ďalším vzdelávaním je riadený primárom oddelenia, alebo ním povereným lekárom, zvyčajne zástupcom primára, alebo lekárom so získanou špecializáciou

náborový príspevok 10 000 €, plus 5 dní dovolenky podľa pracovného poriadku, plus 5 dní dovolenky ako zdravotnícky pracovník (celkove 7 týždňov), 2% zo mzdy na DDS, príplatky za služby (vrátane absolventov po 2-3 mesiacoch), osobný príplatok, výborný kolektív a príjemné pracovné prostredie, možnosť stravovania v jedálni nemocnice, možnosti ďalšieho vzdelávania (vrátane okamžitého zaradenia do prípravy na atestáciu), vlastné rehabilitačné zariadenie, možnosť ubytovania v areáli nemocnice

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské II. stupňa v doktorskom študijnom programe

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zdravotnícke zariadenie, liečba závislostí, psychických chorôb

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4489112  Dátum zverejnenia: 21.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 816,5 EUR/mesiac