Zdravotná sestra

Psychiatrická nemocnica Profesora Matulaya Kremnica

Miesto práce
Kremnica
Termín nástupu
ihneď
1 304 EUR/mesiacZákladná mzda od 1 304,00 € + roky praxe + osobný príplatok: 50 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie ošetrovateľskej starostlivosti v súlade s právnymi predpismi, v rozsahu štúdiom a odbornou praxou získaných vedomostí a zručností podľa osobitného predpisu, štandardmi a lekárskou diagnózou

Náborový príspevok 7 500 €, ubytovanie zabezpečené v areáli nemocnice, plus 5 dní dovolenky podľa pracovného poriadku, plus 5 dní dovolenky ako zdravotnícky pracovník (celkove 7 týždňov), 2% zo mzdy na doplnkové dôchodkové sporenie, možnosť stravovania v jedálni nemocnice, vlastné rehabilitačné zariadenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotnícke vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zdravotnícke zariadenie, liečba závislostí, psychických chorôb

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 3844234  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 304 EUR/mesiac