Sekundárny lekár na pedopsychiatrickom oddelení (aj absolvent)

Psychiatrická nemocnica Profesora Matulaya Kremnica

Miesto práce
Československej armády, Kremnica
Termín nástupu
ihneď
Spolu 1800,-- € ,z toho 1192,5 základná zložka mzdy + 607,50 (osobný príplatok, prémie, odmeny) - bez služieb, zaradenie do služieb po 2-3 mesiacoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

poskytovanie zdravotnej starostlivosti psychicky chorým na pedopsychiatrickom oddelení

plus 5 dní dovolenky podľa pracovného poriadku, plus 5 dní dovolenky ako zdravotnícky pracovník (celkove 6 resp. 7 týždňov), 2% zo mzdy na DDS, príplatky za služby (vrátane absolventov po 2-3 mesiacoch), osobný príplatok po 3 mesiacoch, výborný kolektív a príjemné pracovné prostredie, možnosť stravovania v jedálni nemocnice, možnosti ďalšieho vzdelávania (vrátane okamžitého zaradenia do prípravy na atestáciu), náborový príspevok 2 000 Eur, vlastné rehabilitačné zariadenie vrátane hipoterapie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné lekárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zdravotnícke zariadenie, liečba závislostí, psychických chorôb

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3742726  Dátum zverejnenia: 30.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Spolu 1800,-- € ,z toho 1192,5 základná zložka mzdy + 607,50 (osobný príplatok, prémie, odmeny) - bez služieb, zaradenie do služieb po 2-3 mesiacoch