Praktická sestra

Psychiatrická nemocnica Profesora Matulaya Kremnica

Miesto práce
Kremnica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 791,82 € + 40 € osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovať plánované výkony základnej ošetrovateľskej starostlivosti v jednotlivých fázach ošetrovateľského procesu, hlavne pri uspokojovaní bio-psycho-sociálnych potrieb chorého v spolupráci so sestrou, spolupracovať so sestrou v diagnostickom a liečebnom režime všeobecnej a špecializovanej zdravotnej starostlivosti, podieľať sa na primárnej a sekundárnej prevencii

Náborový príspevok 1 000 €, plus 5 dní dovolenky podľa pracovného poriadku, plus 5 dní dovolenky ako zdravotnícky pracovník (celkove 6 resp. 7 týždňov), 2% zo mzdy na doplnkové dôchodkové sporenie, možnosť stravovania v jedálni nemocnice, vlastné rehabilitačné zariadenie vrátane hipoterapie, ovládanie maďarského jazyka výhodou - príplatok 150 €

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zdravotnícke vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zdravotnícke zariadenie, liečba závislostí, psychických chorôb

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3658544  Dátum zverejnenia: 3.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 791,82 € + 40 € osobný príplatok