Sekundárny lekár

Psychiatrická nemocnica prof. Matulaya

Miesto práce
Kremnica, okres Žiar nad Hronom
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1140 Eur,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

poskytovanie zdravotnej starostlivosti psychicky chorým na gerontopsychiatrickom oddelení

plus 5 dní dovolenky podľa KZ, plus 5 dní dovolenky ako zdravotnícky pracovník, 2% zo mzdy na DDS, odmeny, príplatky za služby (vrátane absolventov po 2-3 mesiacoch), osobný príplatok po 3 mesiacoch, výborný kolektív a príjemné pracovné prostredie, možnosť stravovania v jedálni nemocnice a ubytovania, možnosti ďalšieho vzdelávania (vrátane okamžitého zaradenia do prípravy na atestáciu), náborový príspevok 1500 Eur, vlastné rehabilitačné zariadenie vrátane hipoterapie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Všeobecné lekárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zdravotnícke zariadenie, liečba zavislostí, psychických chorôb

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

ČSA 234/139
967 01 Kremnica
ID: 3405172   Dátum zverejnenia: 8.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1140 Eur,