Administrátor, správca sieťovej infraštruktúry

Psychiatrická nemocnica Philippa Pinela Pezinok

Miesto práce
Malacká cesta, Pezinok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiacŠtvrťročné prémie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Evidencia a riešenie HW a SW problémov serverov ( servery HP ProLiant, Hyper-V, Windows AD, SuSE linux).

Evidencia a odstraňovanie porúch sieťovej infraštruktúry (switche, optická a metalická kabeláž, konfigurácia sieťových protokolov, LACP, Spanning Tree,  DNS, DHCP).

Správa web a mail serverov (Apache, Postfix).

Správa serverovej časti Nemocničného informačného systému.

Inštalácia a konfigurácia sieťových tlačiarní.

Zálohovanie a archivácia dát.

Antivírová ochrana siete (ESET Protect).

Zabezpečenie počítačovej siete, kybernetickej bezpečnosti (firewall, VPN).

Správa užívateľov siete.

Zastupovanie nemocnice vo vzťahoch s dodávateľmi HW a SW.

Koncepčné plánovanie údržby a rozvoja HW a SW.

  • Dovolenka 5 dní nad rámec Zákonníka práce.
  • Príspevok zamestnávateľa do III. dôchodkového piliera.
  • Flexibilný pracovný čas.
  • Moderné pracovné prostredie.
  • Firemný mobil a notebook.
  • Pracovná pozícia s vysokou zodpovednosťou.
  • Príležitosť pracovať pre stabilnú spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, elektronika, informatika...

Zodpovednosť, bezúhonnosť.

Sme najväčšou psychiatrickou nemocnicou na Slovensku. Zároveň sme výučbovou základňou pre súčasných i budúcich zdravotníckych pracovníkov. Našim pacientom poskytujeme najmodernejšiu ústavnú, ale aj ambulantnú zdravotnú starostlivosť. Ponúkame možnosť rýchleho profesného rastu, ako aj najrôznejšie zamestnanecké benefity.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4814860  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac