Murár

Psychiatrická nemocnica Philippa Pinela Pezinok

Miesto práce
Malacká cesta 63, Pezinok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 045 EUR/mesiacprémie 20% + osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonáva bežné údržbárske práce vrátane maliarskych a murárskych prác, opráv a maľovania budov, obkladačské práce a pod.

Výmera dovolenky 5 dní nad rámec Zákonníka práce.
Príspevok zamestnávateľa do III. dôchodkového piliera.

Možnosť ubytovania v zamestnaneckej ubytovni.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

murár, maliar

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme najväčšou psychiatrickou nemocnicou na Slovensku. Zároveň sme výučbovou základňou pre súčasných i budúcich zdravotníckych pracovníkov. Našim pacientom poskytujeme najmodernejšiu ústavnú, ale aj ambulantnú zdravotnú starostlivosť. Ponúkame možnosť rýchleho profesného rastu, ako aj najrôznejšie zamestnanecké benefity.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4814803  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 045 EUR/mesiac