Pomocná kuchárka

Psychiatrická nemocnica Philippa Pinela Pezinok

Miesto práce
Malacká cesta, Pezinok
Termín nástupu
01.05.2024
Od 820 EUR/mesiacmesačná prémia 10% + osobný príplatok 100 €.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné práce v kuchyni, príprava surovín na výrobu jedál, príprava jednoduchých jedál, sanitácia a dezinfekcia technologických zariadení, kuchynského zariadenia a riadu.

Príspevok zamestnávateľa do III. dôchodkového piliera.

Týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

pracovitosť

Sme najväčšou psychiatrickou nemocnicou na Slovensku. Zároveň sme výučbovou základňou pre súčasných i budúcich zdravotníckych pracovníkov. Našim pacientom poskytujeme najmodernejšiu ústavnú, ale aj ambulantnú zdravotnú starostlivosť. Ponúkame možnosť rýchleho profesného rastu, ako aj najrôznejšie zamestnanecké benefity.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4805449  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac