Sanitár

Psychiatrická nemocnica Philippa Pinela Pezinok

Miesto práce
Malacká cesta 63, Pezinok
Termín nástupu
dohodou
Od 847,7 EUR/mesiacZákladná mzda sa určuje podľa dĺžky praxe. Osobný príplatok + 10% mesačné prémie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon odborných činností sanitára na lôžkovom psychiatrickom oddelení v nepretržitej prevádzke.

Dovolenka nad rámec Zákonníka práce + dodatková dovolenka ( spolu naviac o 10 dní).
Príspevok zamestnávateľa do III. dôchodkového piliera.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

sanitár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Trpezlivosť, pracovitosť, tímová práca.

Sme najväčšou psychiatrickou nemocnicou na Slovensku. Zároveň sme výučbovou základňou pre súčasných i budúcich zdravotníckych pracovníkov. Našim pacientom poskytujeme najmodernejšiu ústavnú, ale aj ambulantnú zdravotnú starostlivosť. Ponúkame možnosť rýchleho profesného rastu, ako aj najrôznejšie zamestnanecké benefity.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4424777  Dátum zverejnenia: 30.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 847,7 EUR/mesiac