Psychológ na Klinike drogových závislostí na úväzok 0,5

Psychiatrická nemocnica Philippa Pinela Pezinok

Miesto práce
Malacká cesta, Pezinok
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 720 EUR/mesiacOsobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon odborných pracovných činností, komplexná klinická psychodiagnostika osobnosti, diferenciálna diagnostika psychoticizmu, afektívnych porúch a organického poškodenia CNS.
Vedenie psychoterapeutických a psychoedukačných skupín, individuálna psychoterapia, nácvik relaxácie, a i.

Podpora v oblasti vzdelávania, profesionálny rast.
Príspevok zamestnávateľa do III.dôchodkového piliera.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Klinická psychológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

1

Empatia, cieľavedomosť, tímová práca, bezúhonnosť. Absolvovaný alebo prebiehajúci psychoterapeutický výcvik je podmienkou. Prax v adiktológii alebo na psychiatrii je výhodou.

Sme najväčšou psychiatrickou nemocnicou na Slovensku. Zároveň sme výučbovou základňou pre súčasných i budúcich zdravotníckych pracovníkov. Našim pacientom poskytujeme najmodernejšiu ústavnú, ale aj ambulantnú zdravotnú starostlivosť. Ponúkame možnosť rýchleho profesného rastu, ako aj najrôznejšie zamestnanecké benefity.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4180697  Dátum zverejnenia: 12.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 720 EUR/mesiac