Primár Psychiatrickej kliniky SZU a PNPP - mužské odd.

Psychiatrická nemocnica Philippa Pinela Pezinok

Miesto práce
Malacká cesta 63, Pezinok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2650 € + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie a organizácia poskytovania zdravotnej starostlivosti na zverenom úseku, najmä:
- kontrola úrovne poskytovanej zdravotnej starostlivosti
- koordinácia, kontrola a zabezpečovanie diagnostickej, liečebno-preventívnej a posudkovej činnosti
- zavádzanie nových diagnostických a terapeutických metód
- riadenie činnosti zamestnancov
- zodpovednosť za racionálne hospodárenie a plnenie plánu výkonov kliniky
- zodpovednosť za vzdelávanie a výchovu zdravotníckych pracovníkov
- spolupráca s ostatnými klinikami a ďalšími útvarmi nemocnice

Informácie o výberovom konaní

Doklady potrebné k výberovému konaniu:
- žiadosť o prijatie
- životopis (CV) s presným popisom doterajšej odbornej praxe
- fotokópie dokladov najvyššieho dosiahnutého vzdelania a získaných špecializácií
- výpis z registra trestov (nie starší ako 3 mesiace)
- potvrdenie o registrácii v SLK
- vypracovaný projekt na tému: Koncepcia a rozvoj Psychiatrickej kliniky SZU a PNPP - mužské oddelenie v rozsahu 3-4 strany.

Prihlášky a doklady zasielajte poštou na korešpondenčnú adresu nemocnice, Odd. personálnej práce
a miezd, s poznámkou „KONKURZ“.
Termín uzávierky na doručenie dokladov do výberového konania je do 10.03.2019 vrátane.
Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ vzdelanie II. stupňa v odbore všeobecné lekárstvo, odborná spôsobilosť na výkon špecializovaných pracovných činností v odbore psychiatria

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- organizačné a riadiace schopnosti
- spoľahlivosť
- dodržiavanie etických princípov a hodnôt
- bezúhonnosť
- komunikatívnosť

Sme najväčšou psychiatrickou nemocnicou na Slovensku. Zároveň sme výučbovou základňou pre súčasných i budúcich zdravotníckych pracovníkov. Našim pacientom poskytujeme najmodernejšiu ústavnú, ale aj ambulantnú zdravotnú starostlivosť. Ponúkame možnosť rýchleho profesného rastu, ako aj najrôznejšie zamestnanecké benefity.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3604219  Dátum zverejnenia: 20.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2650 € + prémie