Vedúci účtovník

Psychiatrická nemocnica Philippa Pinela Pezinok

Malacká cesta 63, 902 18 Pezinok, Bratislavský kraj, okres Pezinok
Termín nástupu
01.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovedá za vedenie účtovníctva v príspevkovej organizácii v zmysle platných zákonov a opatrení vydávaných Ministerstvom financií, Štátnou pokladnicou a Daňovým riaditeľstvom.
Zabezpečuje vedenie účtovníctva tak, aby účtovníctvo organizácie poskytovalo verný a pravdivý obraz o skutočnostiach, ktoré sú predmetom účtovníctva.
Organizuje prípravu, priebeh a vyhodnotenie inventarizácie majetku, pohľadávok a záväzkov organizácie.
Sleduje aktívne vývoj účtovnej a daňovej legislatívy.
Zostavuje predpísané účtovné a daňové výkazy v predpísaných mesačných, štvrťročných a ročných termínoch.
Poskytuje podľa potrieb ďalšie výstupy z účtovnej a operatívnej evidencie pre potreby vnútropodnikového výkazníctva a iné podklady pre rozhodovanie a riadenie v organizácii.
Navrhuje a realizuje úhrady záväzkov organizácie, je kontaktnou osobou s bankovými a inými finančnými inštitúciami pri rutinnom každodennom styku.

Žiadosť o prijatie do pracovného pomeru spolu s profesijným životopisom, motivačným listom, kópiou dokladu o dosiahnutom vzdelaní a výpisom z registra trestov zasielajte do 22.02.2018 e-mailom na [email protected] . Organizácia si vyhradzuje právo osloviť uchádzačov podľa vlastného uváženia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert
Pokladňa - Expert
Skladové hospodárstvo - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník

Počet rokov praxe

5

samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, presnosť, flexibilita

Sme najväčšou psychiatrickou nemocnicou na Slovensku. Zároveň sme výučbovou základňou pre súčasných i budúcich zdravotníckych pracovníkov. Našim pacientom poskytujeme najmodernejšiu ústavnú, ale aj ambulantnú zdravotnú starostlivosť. Ponúkame možnosť rýchleho profesného rastu, ako aj najrôznejšie zamestnanecké benefity.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3299678  Dátum zverejnenia: 1.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou