Ergoterapeut

Psychiatrická nemocnica Michalovce, n. o.

Miesto práce
Michalovce
Termín nástupu
od 01.04.2023 alebo po dohode
847,7 EUR/mesiacZákladná mzda závisí od rokov praxe v kategórii sanitár v zmysle legislatívy o odmeňovaní zdravotníckych zamestnancov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Plánovanie, realizácia a vyhodnotenie aktivačno - terapeutických činností na udržanie, rozvoj a obnovu pracovných zručností pacientov a klientov Psychiatrickej nemocnice Michalovce, n. o.

2. Maximalizovať pracovný potenciál osôb a podporovať ich zdravie s akceptáciou ich individuálnych potrieb.

3. Zvládanie sociálnej komunikácie a základnej terapeutickej komunikácie s pacientami a klientami s duševným ochorením.

4. Práca s technickým materiálom, prírodninami a zostrojovanie so zameraním na rozvíjanie manipulačných, napodobňovacích a konštruktívnych schopností osôb s duševnou poruchou.

Na výberové konanie budú pozvaní iba vybraní uchádzači spĺňajúci kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ergoterapia alebo minimálne vzdelanie v odbore sanitár (a vyššie); technická zdručnosť (práca s jednoduchými obrábacími strojmi a remeselnými nástrojmi)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

zdravotníctvo - psychiatrická starostlivosť

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- kurz Odborná činnosť rozvoj pracovných zručností respektíve iný umelecko - kreatívny smer
- empatia, zodpovednosť, flexibilita,
- samostatnosť
- komunikatívnosť
- manuálna zručnosť, vzťah k umeleckej činnosti a kreativita
- prístup práce s orientáciou na klienta a jeho potreby

Psychiatrická nemocnica Michalovce, n. o. ako jediné špecializované zdravotnícke zariadenie svojho druhu na východe Slovenska poskytuje zdravotnú starostlivosť a sociálnu pomoc pacientom a klientom s psychickými chorobami a poruchami.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4530463  Dátum zverejnenia: 2.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 847,7 EUR/mesiac