Skladník - LC Úžice

PST CLC, a.s.

Místo práce
Úžice, Okres Michalovce, Okres Mělník

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme člověka:

  • se zkušeností s poskytováním skladových služeb
  • s platným průkazem VZV a praxí řízení typu RETRAK
  • spolehlivého a bezúhonného pracovníka s dobrou fyzickou kondicí

Požadujeme:

  • znalost skladových operací za pomoci čelních manipulačních vozíků (nakládka/ vykládka, naskladňování/vyskladňování, vychystávání)
  • fyzickou sílu pro ruční manipulaci
  • znalost postupu a aktivní zapojení při provádění inventur

Nabízíme:

  • práci, která vyžaduje silné muže
  • sehraný silný pracovní tým
  • příležitost pro kariérní růst, podporované vzdělávání
  • velmi dobré mzdové ohodnocení včetně výkonnostních prémií
  • stravenky, týden dovolené nad zákonný nárok, zajištěný pitný režim a další benefity

Trojsměnný provoz (ranní, odpolední, noční) víkendy volné. Náborový příspěvek 4000Kč, z toho 2000 Kč společně s první mzdou a 2000 Kč po uplynutí zkušební doby.
Nástup nejlépe ihned

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 3167241  Dátum zverejnenia: 22.8.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.