Можливість для людей з України

Elektrokonštruktér

PSS SVIDNÍK, a.s.

Miesto práce
Sovietskych hrdinov 460/114, Svidník
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
980 - 1 250 EUR/mesiac+ platené nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytvára funkčné elektroschémy k strojom a zariadeniam s ohľadom na el. bezpečnosť zariadenia
- navrhuje vhodné elektrické komponenty vrátane kabeláže a bezpečnostných komponentov, určuje ich rozloženie v elektrickom rozvádzači
- na základe výrobného príkazu spracováva výkresovú dokumentáciu a sprievodnú dokumentáciu s kusovníkom tak, aby bolo možné podľa nej vyrobiť funkčný produkt a začleniť ju do databázy produktov.
- pripravuje výkresovú dokumentáciu s kusovníkom do manuálu k zariadeniu v príslušnom jazyku
- operatívne odstraňuje konštrukčné nedostatky, ktoré sa prejavia v procese výroby.
- zabezpečuje softvérové vybavenie stroja (konzultuje funkciu strojov s programátormi).
- práca v systéme EPLAN verzia 2.4 (systém zameraný na vytváranie elektroschém, kusovníkov, svorkovníc, rozmiestnenie rozvádzača a ostatnej elektro dokumentácie).
-práca v programe technickej prípravy výroby (tabuľkový program slúžiaci na vytváranie kusovníkov a miezd pre elektrovýrobu).
-rieši reklamácie týkajúce sa elektro zapojenia alebo softvéru použitého v stroji.

• priateľské pracovné prostredie,
• stabilné zamestnanie,
• vzdelávanie a tréning na zvýšenie kvalifikácie,
• moderne vybavené pracoviská,
• preplácanie cestovného pri dochádzaní do zamestnania nad 20 km
• zabezpečené stravovanie v areáli firmy.
• možnosť ubytovania

Ak Vás táto ponuka zaujala kontaktujte nás na tel. č. 054/7862338 alebo nám zašlite e-mail na adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Hľadáme kandidáta, ktorý:
- má VŠ elektrotechnického smeru,
- so znalosťou čítania elektrických schém,
- najlepšie s praxou v odbore minimálne 1-2 rok,
- je zodpovedný a spoľahlivý,
- konštruktívne zvláda vzniknuté problémy.

Spoločnosť PSS SVIDNÍK, a.s. je výrobcom strojov na spracovanie mäsa a pivovarov na území východného Slovenska. Na slovenskom, ale zároveň aj celosvetovom trhu pôsobí viac ako pol storočia a svoje produkty vyváža do viac ako 60 krajín sveta. Za celé obdobie svojej existencie sa firma vypracovala na poprednú svetovú spoločnosť so stabilnou pozíciou na trhu. Hlavne vďaka dobrému menu, spokojnosti zákazníkov a narastajúcemu záujmu verejnosti o ponúkané produkty a služby si firma udržiava svoju pozíciu aj v silnom konkurenčnom prostredí. Prvoradou doménou spoločnosti je kvalita vyrábaného sortimentu, spoľahlivosť, profesionalita a férový prístup k zákazníkom ako aj samotným zamestnancom podniku.
PSS SVIDNÍK, a.s. momentálne zamestnáva 160 pracovníkov na rôznych oddeleniach, či to už obchodnom, technickom alebo výrobnom. Pracovný tím spoločnosti je ucelenou jednotkou, ktorá dokáže počúvať požiadavky a potreby zákazníkov, navrhovať kreatívne riešenia a na základe dlhoročných skúseností ich aj efektívne realizovať.

Viac informácií nájdete na našej internetovej stránke
www.pss-svidnik.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3853133  Dátum zverejnenia: 3.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 980 EUR/mesiac