Montážny stolár / Maliar

PSP wood k.s.

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
dohodou
2 200 EUR/mesiac+13. + 14. plat, priblizne 2.100,00 netto/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž okien, dvier, fasády, rozličné stolárske práce, rekonštrukcia okien.

Po-Št 40 h/týždeň, možnost nadčasov, 14xplat, rakúske poistenie, rakúske pracovné právo, ubytovanie v Rakúsku.

Ponúkame prácu v príjemnom, pracovnom prostredí v serióznej firme.
Ste šikovný a spolahlivý stolár s dobrou fyzickou kondíciou a hladáte novú možnost sebauplatnenia? Tak nám prosím Vás pošlite životopis. Ked vyhovujete požiadavkám budete mat možnost dostať viac informácií na osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stolar

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- vyučené remeslo ako stolár, tesár
- skúsenosti pri montáži okien alebo fasád
- spoľahlivosť, flexibilita, presnosť a samostatnosť
- technické a praktické myslenie
- nemčina na komunikatívnej úrovni je výhoda
- dobrá fyzická kondícia

Predaj a montáz okien, dvier, priecnikovo-stlpikovej drevenej fasadovej konstrukcie, rozlicne stolarske prace, rekonstrukcia okien.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3166648  Dátum zverejnenia: 24.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 200 EUR/mesiac