Manager spoločnosti

PSP MORAVA, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.05.2024
2 000 EUR/mesiacOdmeny vyplatené raz ročne podľa hospodárskeho výsledku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce manažéra by bolo :

Zodpovedá za riadenie a chod hotela. Nábor, vedenie, motivovanie a kontrolovanie podriadených zamestnancov. Objednávanie, preberanie a kontrolovanie tovaru. Komunikácia s dodávateľmi a vyjednávanie najvýhodnejších dodávateľských podmienok. Fyzická kontrola skladových zásob (inventarizácia), vedenie pokladničnej knihy. Zodpovednosť za vzniknuté manká a škody, hľadenie príčin vzniku a následné zosobňovanie. Pravidelné kontrolovanie stavu prevádzky, hľadanie nedostatkov a navrhovanie vylepšení. Riešenie neštandardných prípadov na prevádzke, riešenie sťažností a reklamácií zákazníkov. Zodpovednosť za poskytovanú úroveň služieb. Vykonávanie dohľadu nad prebiehajúcimi akciami a podujatiami. Pripravovanie, tvorenie a realizácia cenovej politiky.

Zodpovedá za kontinuálny chod recepcie, poskytovanie komplexných informácií hosťom, vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie, prepájanie hostí, reprezentovanie a zastupovanie záujmov spoločnosti, aktualizovanie, kontrolovanie a potvrdzovaní rezervácii hostí, zabezpečovanie komfortu pre hosti (občerstvenie, poradenstvo, servis), administratíva spojená s chodom recepcie, zodpovednosť za dodržiavanie interných nariadení a takisto dodržiavanie poriadku v okolí recepcie, pomocné práce v hoteli,

- finančný príspevok na stravovanie
​- možnosť bezplatne využívať na rekreačné účely zariadenia našich partnerských hotelov a         apartmánov vo Vysokých Tatrách
​- vzdelávanie a školenia v obore
​- ubytovanie pre uchádzača

- spoločné teambuildingy na SVK ako aj v zahraničí

Informácie o výberovom konaní

CV prosíme zasielať e-mailom : [email protected]
Pohovory budú prebiehať v stanovenom termíne , ktorý oznámime písomne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

hotelová škola, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

10

Požadujeme :

  • musí sa vo svojej činnosti zamerať na budúcnosť,
  • byť vizionárom,
  • vedieť koncepčne myslieť,
  • ovládať techniky strategického riadenia, byť otvorený voči zmenám a všetkému novému
  • trvalé zlepšovanie, zvyšovanie výkonnosti produktivity, uplatňovanie nových prístupov metód a techník v riadení
  • by si mal nájsť priestor na doplňovanie a rozvoj svojich znalostí

Sme spoločnosť, ktorá prevádzkuje hotely vo Vysokých a Nízkych Tatrách . Ubytovacie a stravovacie služby, kultúrne programy pre hostí počas celého pobytu. Celoročná prevádzka s lyžiarskou a letnou sezónou. (20 metrov od hotela situované lyžiarske svahy). Hotel je zameraný na rodiny s deťmi, seniorov, detskú rekreáciu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4793619  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac