Kuchár - kuchárka, hotel Hrabovo

PSP MORAVA, s.r.o.

Miesto práce
Hotel Hrabovo, Hrabovská cesta, Ružomberok
Termín nástupu
01.04.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do svojho tímu v hoteli Hrabovo pri Ružomberku, hneď po lanovkou na Malinô Brdo, hľadáme šikovných kuchárov/kuchárky s pozitívnym vzťahom k vareniu. Vyžadujeme však aj maximálnu koncentráciu na prácu, zodpovednosť a flexibilitu. Kuchár ma na starosti prípravu jedál, dodržiavanie štandardov HACCP. Sme hotel s celoročnou prevádzkou. Stravovanie funguje formou bufetov. Raňajky - švédske stoly, večere - teplé bufety ( 2x mäsité jedlo, 1x bezmäsité jedlo), dezert, šalátový bufet... Počas roka organizujeme aj svadby, oslavy narodenín a iné. Naša prevádzka, je skutočne veľmi živá, a nudiť sa u nás určite nebudete :) Príjemné prostredie pre prácu, súdržný a veselý kolektív :) Každodenná strava je samozrejmosťou.

- finančný príspevok na stravovanie
- možnosť bezplatne využívať na rekreačné účely zariadenia našich partnerských hotelov a apartmánov vo Vysokých Tatrách
- vzdelávanie a školenia v obore
- ubytovanie pre uchádzača

V prípade záujmu budeme uchádzača informovať e-mailom, alebo telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

Prax na pozícii/v oblasti

10

Počet rokov praxe

10

komunikatívnosť, schopnosť organizovať a riadiť prácu, sebaovládanie, odolnosť voči stresu, schopnosť osvojovať si nové procesy, precíznosť, presnosť, ochota skúšať nové veci, spoľahlivosť, tímovosť

Sme spoločnosť, ktorá prevádzkuje hotely vo Vysokých a Nízkych Tatrách . Ubytovacie a stravovacie služby, kultúrne programy pre hostí počas celého pobytu. Celoročná prevádzka s lyžiarskou a letnou sezónou. (20 metrov od hotela situované lyžiarske svahy). Hotel je zameraný na rodiny s deťmi, seniorov, detskú rekreáciu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4762969  Dátum zverejnenia: 15.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac