Čašník - barman

PSP MORAVA, s.r.o.

Miesto práce
Tatranská Lomnica 42, 059 60 Vysoké Tatry-Tatranská Lomnica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
600€ + % z tržby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame vám zaujímavú príležitosť pracovať ako barman - zodpovedný pracovník za stredisko - Kaviareň v RETRO - KAVIARNI Hotela Morava. Hotel Morava leží v srdci Vysokých Tatier - v Tatranskej Lomnici. Sme hotel s celoročnou prevádzkou. Hľadáme spoľahlivého človeka s chuťou pracovať v mladom a dynamickom kolektíve. Kaviareň je výnimočná tým, že je jediná svojho druhu vo Vysokých Tatrách a preto verime že pod správnym vedením zamestnancov bude aj prosperovať....chce to len dobré nápady a chuť pracovať :)

- možnosť ubytovania a stravovania priamo na hoteli
- motivačné ohodnotenie
- podpora na správny chod od prevádzky

Budeme sa veľmi tešiť na vaše životopisy. Prosím kontaktujte nás len v prípade seriózneho záujmu.

Pokiaľ by ste sa chceli dozvedieť o našej ponuke viac , neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0907/474 426 alebo na email: prevadzka@hotel-morava.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

čašník - servírka

-prax v odbore minimálne 2 roky
- proklientský prístup
- priateľské vystupovanie
- chuť pracovať
- flexibilita
- zodpovednosť
- práca s pokladňou a zodpovednosť za správne odvádzanie tržieb

Sme spoločnosť, ktorá prevádzkuje hotel vo Vysokých Tatrách - Tatranská Lomnica 850 m. n.m. Ubytovacie a stravovacie služby, kultúrne programy pre hostí počas celého pobytu. Celoročná prevádzka s lyžiarskou a letnou sezónou. (200 metrov od hotela situované lyžiarske svahy). Hotel je zameraný na rodiny s deťmi, seniorov, detskú rekreáciu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PSP MORAVA, s.r.o. - Hotel Morava
Tatranská Lomnica 42
059 60 Vysoké Tatry
ID: 3333143   Dátum zverejnenia: 11.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   600€ + % z tržby