Čašník - barman

PSP MORAVA, s.r.o.

Miesto práce
Tatranská Lomnica 42, 059 60 Vysoké Tatry, okres Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame vám zaujímavú príležitosť pracovať ako barman - zodpovedný pracovník za stredisko - Kaviareň v RETRO - KAVIARNI Hotela Morava. Hotel Morava leží v srdci Vysokých Tatier - v Tatranskej Lomnici. Sme hotel s celoročnou prevádzkou. Hľadáme spoľahlivého človeka s chuťou pracovať v mladom a dynamickom kolektíve. Kaviareň je výnimočná tým, že je jediná svojho druhu vo Vysokých Tatrách a preto verime že pod správnym vedením zamestnancov bude aj prosperovať....chce to len dobré nápady a chuť pracovať :)

- možnosť ubytovania a stravovania priamo na hoteli
- motivačné ohodnotenie
- podpora na správny chod od prevádzky

Budeme sa veľmi tešiť na vaše životopisy. Prosím kontaktujte nás len v prípade seriózneho záujmu.

Pokiaľ by ste sa chceli dozvedieť o našej ponuke viac , neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle 0907/474 426 alebo na email: prevadzka@hotel-morava.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

čašník - servírka

-prax v odbore minimálne 2 roky
- proklientský prístup
- priateľské vystupovanie
- chuť pracovať
- flexibilita
- zodpovednosť
- práca s pokladňou a zodpovednosť za správne odvádzanie tržieb

Sme spoločnosť, ktorá prevádzkuje hotel vo Vysokých Tatrách - Tatranská Lomnica 850 m. n.m. Ubytovacie a stravovacie služby, kultúrne programy pre hostí počas celého pobytu. Celoročná prevádzka s lyžiarskou a letnou sezónou. (200 metrov od hotela situované lyžiarske svahy). Hotel je zameraný na rodiny s deťmi, seniorov, detskú rekreáciu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PSP MORAVA, s.r.o. - Hotel Morava
Tatranská Lomnica 42
059 60 Vysoké Tatry
ID: 3333143   Dátum zverejnenia: 12.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou