Recepčná

PSP MORAVA, s.r.o.

Miesto práce
Tatranská Lomnica 42, 059 60 Vysoké Tatry-Tatranská Lomnica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
650€ + príplatky za víkendy a sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

RETRO HOTEL MORAVA** je situovaný v Tatranskej Lomnici, priamo pod údolnou stanicou kabínkovej lanovky na Skalnaté pleso a Lomnický štít. Hotel je otvorený celoročne s kapacitou do 200 osôb.
Hľadáme novú kolegyňu/kolegu na úsek recepcie. Komunikatívneho, asertívneho človeka s priateľskou povahou.
Rozvrh zmien je dvojsmenný - poobedná a ranná zmena - 8 hodinový pracovný čas. Pracujeme s rezervačným systémom HORES. Podmienkou na prijatie do zamestnania je ovládanie akéhokoľvek rezervačného/ubytovacieho systému.
RETRO HOTEL MORAVA** je výnimočný svojím zameraním na rodinnú dovolenku, seniorov a ROH RETRO REKREÁCIE. Spoločne s nami sa veľa naučíš a obohatíš svoje pracovné skúsenosti. Bližšie informácie nájdeš na: www.hotel-morava.sk

Stabilná firma fungujúca na trhu už 12 rokov.

Vybraných kandidátov budeme informovať e-mailom alebo telefonicky. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí budú vyhovovať tejto pracovnej pozícii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Recepčná

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Microsoft Word - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme spoločnosť, ktorá prevádzkuje hotely vo Vysokých a Nízkych Tatrách . Ubytovacie a stravovacie služby, kultúrne programy pre hostí počas celého pobytu. Celoročná prevádzka s lyžiarskou a letnou sezónou. (20 metrov od hotela situované lyžiarske svahy). Hotel je zameraný na rodiny s deťmi, seniorov, detskú rekreáciu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2420018  Dátum zverejnenia: 14.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650€ + príplatky za víkendy a sviatky