Reagujte bez životopisu

Obchodník/obchodnice (akvizice a prodej nemovitostí) Brno

PSN, s.r.o.

Místo práce
Plynárenská 499, Brno-střed-Zábrdovice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Abychom mohli úspěšně spravovat a rozšiřovat portfolio nemovitostí, potřebujeme do našeho profesionálního obchodního týmu v Brně empatického/empatickou, reprezentativní/ho a komunikačně velmi zdatného/zdatnou kolegu/kolegyni, který/která touží dělat velké obchody, miluje Brno a má tah na branku.

Pracovní náplň:
- aktivní hledání investičních příležitostí v rámci akvizic
- kontrola vybraných nemovitostí z inzerce, zjišťování dodatečných informací od vlastníka, popř. ze strany úřadů
- přímé oslovování vlastníků zajímavých nemovitostí, které by doplnili portfolio našeho majetku
- detailní prohlídky nemovitostí a jednání s jejich vlastníky
- získávání informací a podkladů (katastrální a jiné úřady, znalci),
- kalkulace ceny nemovitosti na základě podrobných plánů
- prezentace otypované nemovitosti vedení společnosti
- plnění ročního plánu – nákup minimálně 4 nemovitostí ročně

- aktivní hledání investičních příležitostí

- prezentace našich nemovitostí potenciálním investorům

- vyjednávání o ceně

- vytváření písemných nabídek a vyjednání dalších podmínek obchodu

- při sjednání obchodu organizace s tím spojené agendy
- reporting (statistiky)
- péče o klienty

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání
- uživatelská znalost MS Office
- výborné komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti
- znalost AJ
- proklientský přístup, vysoké pracovní nasazení, vytrvalost a velkou míru sebekázně
- loajalitu a týmového ducha
- ochotu rychle se učit novým věcem a dovednostem
- samostatnost, cílevědomost a časovou flexibilitu
- reprezentativní vystupování, kultivovaný ústní i písemný projev
- lásku k nemovitostem
- řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- práci v motivovaném a příjemném kolektivu prestižní a stabilní společnosti
- při splnění plánu roční mzdu cca 1.200.000 Kč – základní plat v minimální výši + velmi vysoké provize z uzavřeného obchodu a roční odměny (první tři měsíce fixní měsíční mzda + případná provize za sjednaný obchod)

-Nástup možný ihned

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, prosím, zašlete nám své CV s fotografií a kontaktními údaji. Odpovídat budeme pouze vybraným uchazečům, děkujeme za pochopení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vzdělávací kurzy, školení
Stravenky/příspěvek na stravování
Firemní akce
Bonusy/prémie
Zdravotní volno/sickdays
Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Kateřina Jukl
Tel.: 221088147
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4808303  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc