Právnik junior

PSJ Hydrotranzit, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď / dohodou
mesačná mzda 1 000 € , s vhodným kandidátom je možnosť dohodnúť navýšenie základnej mzdy, čo závisí od požadovanej praxe a vzdelania + mesačné bonusy + ročná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Evidencia uzatvorených zmlúv
Expedovanie a evidovanie ZoD
Archivácia písomností
Pripomienkovanie zmlúv
Uzatváranie zmlúv o dielo
Evidencia súdnych sporov, vypracovanie podkladov na podanie návrhov na súd
Evidencia oprávnení spoločnosti + ich aktualizácia

Práca v stabilnej stavebnej spoločnosti
Motivujúce pracovné prostredie
Možnosť odborného vzdelávania a rastu
Zaujímavé finančné ohodnotenie a zaujímavý sociálny program
Odborné školenia a jazykové kurzy
Služobný mobilný telefón
Služobné auto podľa potreby
Zabezpečenie ubytovania podľa potreby
Cestovné náhrady v zmysle platnej legislatívy

Chcete byť súčasťou tímu, ktorý sa podieľa na zaujímavých a hodnotných projektoch? Ste ambiciózny a priťahujú Vás nové výzvy v danej oblasti? Potom ste ideálny kandidát, ktorého veľmi radi spoznáme. V prípade, že chcete byť súčasťou nášho tímu a máte záujem o túto pozíciu, pošlite profesijný životopis.
Životopis v slovenskom jazyku spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte na kontaktnú adresu.

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Prednostne budeme kontaktovať tých, ktorí spĺňajú kritéria výberu.

Spracovanie osobných údajov v rozsahu uvedenom v životopise pre spoločnosť PSJ Hydrotranzit a.s. sa spracúva na základe čl. 6 ods.1 písm. b nariadenia Európskeho parlamentu a rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a zákona č.18/2018 Z.z §13 ods. 1 písm.b) Spracované osobné údaje budú po obsadení pracovnej pozície bezpečne zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vítaná právnická prax v stavebníctve

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vysokoškolské vzdelanie právnického smeru,
ovládanie jazyka anglického je podmienkou,
jazyka nemeckého výhodou

Spoločnosť PSJ Hydrotranzit, a. s. od svojho vzniku v r.2002 patrí k stredne veľkým spoločnostiam pôsobiacich v oblasti stavebníctva. Podniká na Slovensku a v zahraničí v oblasti tradičnej výstavby, výstavby potrubných , inžinierskych a energetických stavieb, veľkopriemerových nádrží, komunikácií a výrobe oceľových konštrukcií. Spoločnosť pracuje v integrovanom manažérskom systéme. Základným princípom je orientácia na zákazníka, na jeho potreby a ich uspokojovanie v maximálnej kvalite, požadovaných termínoch a pri zachovaní maximálnej hospodárnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3574619  Dátum zverejnenia: 9.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: mesačná mzda 1 000 € , s vhodným kandidátom je možnosť dohodnúť navýšenie základnej mzdy, čo závisí od požadovanej praxe a vzdelania + mesačné bonusy + ročná odmena