Reagujte bez životopisu

Web Developer (Frontend / Backend)

PSD coding s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.12.2021
1 800 - 3 000 EUR/mesiacProjektové odmeny, 13. plat, kvartálne odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Codebusters hľadáme šikovných kolegov pre frontend aj backend, ktorých baví vývoj webových stránok a e-shopov. Špecializujeme sa najmä na CMS systémy Wordpress, Magento, Shopify. Do tímu hľadáme novú posilu, ktorá pomôže pri vývoji nových a údržbe i inovovaní existujúcich webových stránok a e-shopov.

Z našich referenčných projektov vyberáme napr.:
* Wellness Hotel Patince ****
* Grand Central Terminal
* Projekty z oblasti e-mobility
* www.wellness.sk
* www.shoestandard.sk
* www.sightworthy.com
* www.nestbedding.com

* Firemný MacBook
* Flexibilný pracovný čas
* Práca z domu

Ak vás ponuka zaujala pošlite nám svoj životopis alebo link na profil na Linkedin. Uchádzačov ktorí budú zaradení do užšieho výberu budeme kontaktovať. Ostaných zaradíme do databázy a budeme ich kontaktovať, keď pre nich nájdeme vhodnú ponuku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, programovanie, elektrotechnická

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

XHTML - Pokročilý
PHP - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
CSS - Pokročilý
WordPress - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

* Znalosť najnovších Webových trendov, techník a technológií
* Skúsenosti v oblasti vývoja web stránok (HTML, CSS, JavaScript, jQuery)
* Skúsenosti v oblasti vývoja web stránok (PHP)
* Chuť učiť sa nové veci, nové frameworky a CMS riešenia
* Schopnosť učiť sa (google, stackoverflow, odb. literatúra)

Tvoríme weby na platforme Wordpress a Drupal, e-shopy na platforme Magento a Shopify, tvoríme rôzne CRM, robíme aj mobilné aplikácie pre iOS a Android. Webdesign, UI / UX a SEO optimalizácie pre vyhľadávače, tvoríme aj SEO audity webov a e-shopov.

- Stovky projektov po celom svete
- 13 rokov na trhu

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3750149  Dátum zverejnenia: 28.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac