Pracovník vo výrobe Hamburg

PSCG Personal Select Consulting GmbH

Miesto práce
Hamburg, Nemecko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000€ netto + ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Balenie,
Etiketovanie,
Čistenie

Pomoc pri vybavení všetkých potrebných dokumentov potrebných pre prácu v Nemecku.
Výplata vždy na čas a to 15. tého v mesiaci,
Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú,
Ubytovanie je zabezpečené a hradí ho firma. Pracuje sa na smeny ranná, poobedná, nočná.
Nízke vstupné náklady. Po odpracovanom týždni možná záloha.

Životopis s fotkou !!! a v nemeckom jazyku !!! zasielajte prosím na emial: [email protected] alebo nás kontaktujte telefonicky. Ozveme sa len vybraným uchádzačom.

Ponúkame 1000€ v čistom (151,67 hodín) + ubytovanie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Jedna sa o veľkú spoločnosť, ktorá produkuje jedlo pre letecké spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť pracovať a žiť v Nemecku,
Vek od 18 do 55 rokov,
Základy nemeckého jazyka,
Osobné vozidlo (stačí jedno v skupinke),
Zdravotný/Potravinársky preukaz,

Zuverlässiger Partner des Handwerks, Logistik und der Industrie.

Die PSCG Personal Select Consulting GmbH ist seit Februar 2002 erfolgreich in der Personaldienstleistung tätig. Die Zentrale unserer inhabergeführten Unternehmen befindet sich in Hamburg, weitere Büros finden Sie in München und in Frankfurt am Main und Erfurt.

Wir wachsen kontinuierlich und gesund, denn Engagement und Zuverlässigkeit prägen unseren täglichen Arbeitsstil. Unsere qualifizierten und zuverlässigen Mitarbeiter arbeiten für Sie im Hamburger Stadtgebiet, in Norddeutschland (z.B. auf Sylt oder Föhr) sowie im europäischen Ausland wie z.B. zuletzt in Kopenhagen sowie in Nizza und werden fair nach dem BZA Tarif vergütet.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3221794  Dátum zverejnenia: 21.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000€ netto + ubytovanie