Výrobný pracovník pre víkendovú zmenu

Stellantis (Trnavská automobilka)

Miesto práce
Automobilová ulica 1, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
16.10.2016

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

•Zabezpečovať bezprostrednú výrobu automobilov z hľadiska kvality, množstva a času vo výrobných prevádzkach zvarovňa, lakovňa alebo montáž
•Uskutočňovať výrobné operácie na svojom pracovnom úseku
•Vykonávať operácie údržby prvého stupňa (drobné údržbové práce v rámci svojej zodpovednosti) a podieľať sa na TPM
•Zabezpečovať čistenie a upratovanie svojho pracovného miesta a pracoviska
•Podieľať sa na neustálom zlepšovaní produktu a procesu
•Dbať na dodržiavanie bezpečnostných pokynov a pracovných štandardov
•Pri práci sa riadiť internými predpismi spoločnosti PSA Groupe.

•Zaujímavé finančné ohodnotenie (základný plat, individuálna a kolektívna výkonnostná prémia, mzdové zvýhodnenie za prácu v noci), 13. plat, odmeny za nápady na zlepšenie
•Pracovná zmluva o dočasnom pridelení prostredníctvom Agentúry dočasného zamestnávania s možnosťou prechodu do kmeňového stavu PCA Slovakia po splnení podmienok
•Zabezpečené závodné stravovanie, celoročný pitný režim
•Možnosť ubytovania za úhradu (ubytovne a nájomné byty) za 50 Eur
•Ostatné sociálne benefity podľa Agentúry dočasného zamestnávania
•Pracovný režim počas víkendovej zmeny:

•SOBOTA - od 6:00 do 16:15, NEDEĽA od 19:45 do 6:00
alebo
•SOBOTA – od 14:00 do 00:15, NEDEĽA od 19:45 do 6:00

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

•Základné alebo stredoškolské vzdelanie (výučný list, maturita), vzdelanie v obore a prax v automobilovom priemysle nie je podmienkou
•Skúsenosti vo výrobnom procese výhodou, technické znalosti v oblasti automobilov vítané
•Ochota a chuť pracovať na zmeny
•Spoľahlivosť a flexibilita, manuálna zručnosť, schopnosť rýchlo a pohotovo reagovať na vzniknuté problémy
•Motivácia a záujem o trvalé zamestnanie v PSA.

Trnavská automobilka Stellantis Slovakia (PCA Slovakia, s.r.o.) je lídrom vo výrobe malých vozidiel segmentu B-mainstream. Aktuálne vyrába mimoriadne obľúbený model Citroën C3 a pripravuje sa na výrobu úplne nového výrobného programu viacerých modelov.
Od vzniku automobilky zišlo z jej liniek už viac ako 4,6 milióna vozidiel.
V automobilke pracuje 3 600 zamestnancov, ktorí majú na výber zo širokej ponuky benefitov a pracovných pozícií, ktoré im ponúka táto nadnárodná spoločnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Poláková
Tel.: +421850500005
E-mail: poslať životopis
ID: 2756254  Dátum zverejnenia: 13.10.2016