Technik podpory koncových informatických zariadení

Stellantis (Trnavská automobilka)

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
883€ + 60-120€ nočný príplatok, + 100€ prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spravovať park pridelených zariadení
• Prijímať, zaznamenávať a riešiť pridelené incidenty
• Poskytovať pracovné informatické zariadenia, garantovať ich správne fungovanie
• Spolupracovať s ostatnými oddeleniami SITA a SPSI
• Prijímať zariadenia na sklad, opravovať alebo sprostredkovať opravu nefunkčných zariadení u dodávateľa, vyraďovať zastarané alebo neopraviteľné zariadenia
• Vykonávať pravidelné inventúry prideleného parku, aktualizovať referenčné databázy oddelenia, označovať zariadenia identifikačnými štítkami podľa platných štandardov
• Inštalovať a konfigurovať informatické zariadenia, poskytovať ich užívateľom v súlade s ich potrebami
• Zodpovedať za riadenie skladu informatického materiálu, náhradných dielov a správu dielne
• V rámci telefonickej podpory prijímať volania od užívateľov a zaznamenávať ich do systému pre evidenciu volaní a incidentov
• Vykonávať diagnostiku a riešiť pridelené HW incidenty alebo ich posúvať na vyriešenie iným kompetentným osobám
• Sprevádzať technikov dodávateľských spoločností
• Vykonávať pravidelnú preventívnu údržbu prideleného parku
• Informovať žiadateľov o stave vývoja ich požiadaviek
• Opravovať nefunkčné sieťové pripojenia
• Aktualizovať kabelážne plány v oblasti svojej pôsobnosti
• Označovať sieťové a telekomunikačné pripojenia
• Realizovať zmeny na sieťovej a telekomunikačnej kabeláži na základe požiadaviek iných oddelení
• Rešpektovať princípy inštalácie a zaraďovania zariadení do infraštruktúry PSA

• Adekvátne finančné ohodnotenie (základný plat, výkonnostná prémia, vernostný bonus), 13. plat
• Pracovná zmluva na dobu určitú (6 mesiacov- zastupovanie za MD)
• Práca v trojzmennom režime
• Možnosť vzdelávania sa a kariérneho postupu
• Možnosť ubytovania (ubytovne a nájomné byty)

• Stredoškolské vzdelanie s maturitou elektrotechnického zamerania
• Znalosť informačných systémov(Excel, Word )
• Čítanie elektrických, pneumatických, mechanických schém
• Záujem o robotiku a automatizáciu
• Riadiace a koordinačné schopnosti
• Vyhláška č.718/2002,alebo Vyhláška č. 508/2009 § 21, prípadne § 22
• Technické a logické myslenie
• Ochota a chuť pracovať na zmeny a ďalej sa vzdelávať
• Odolnosť voči stresu a záťaži.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Trnavská automobilka Stellantis Slovakia (PCA Slovakia, s.r.o.) je lídrom vo výrobe malých vozidiel segmentu B-mainstream. Aktuálne vyrába mimoriadne obľúbený model Citroën C3 a pripravuje sa na výrobu úplne nového výrobného programu viacerých modelov.
Od vzniku automobilky zišlo z jej liniek už viac ako 4,6 milióna vozidiel.
V automobilke pracuje 3 600 zamestnancov, ktorí majú na výber zo širokej ponuky benefitov a pracovných pozícií, ktoré im ponúka táto nadnárodná spoločnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Poláková
Tel.: +421850500005
E-mail: poslať životopis
ID: 2487077  Dátum zverejnenia: 3.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 883€ + 60-120€ nočný príplatok, + 100€ prémie