Hľadáme skúsenosť, spoľahlivosť, §22, záujem o prácu na 12 hodinových zmenách. Hľadáme Teba.

Stellantis (Trnavská automobilka)

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
Dohodou
1 009 - 1 500 EUR/mesiac1009 eur + individuálna výkonnostná prémia 100 eur + nočný príplatok 137 eur + príplatok za víkend 122 eur (príplatok za režim 116 eur mesačne alebo vyplatenie konta pracovného času) - celkový príjem cca 1450 eur 13. plat, odmeny za hospodársky plat, vernostná prémia, tarifné triedy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vykonávať údržbu strojov a zariadení
• Diagnostikovať nefungujúce zariadenia, zabezpečovať opravy a vylepšenia zariadení a strojov
• Vykonávať preventívnu údržbu na všetkých typoch zariadení
• Realizovať činnosti pre zabezpečenie správneho spustenia inštalácií po ukončení prevencie
• Podieľať sa na vypracovávaní preventívnych plánov
• Vykonávať a analyzovať rôzne skúšky a merania na zariadeniach
• Zúčastňovať sa na posilnení dokončovacích prác podľa potrieb prevádzky
• Vykonávať alebo spolupracovať aj pri iných prácach súvisiacich s činnosťami a prácami na údržbe
• Pri práci sa riadiť internými predpismi spoločnosti Groupe PSA a dodržiavať predpisy BOZP.

• Pracovná zmluva na dobu neurčitú s 3-mesačnou skúšobnou dobou
• Základný plat od 1009€ + individuálna výkonnostná prémia 100 € + nočný príplatok 137 € + príplatok za víkend 122 € + 13. plat ( podľa režimu vyplatenie pracovného konta alebo 116 € mesačne za režim)
• Práca 4x12 (pravidelný alebo nepravidelný režim na 12-hodinových zmenách )
• Teplá strava v závodnej jedálni, pitný režim, gastrolístky, možnosť ubytovania na ubytovni za úhradu
• Tarifné triedy
• Možnosť prenájmu vozidla od 113 eur mesačne
• Príspevok na DDS, životné poistenie s celoročným krytím
• Karta BenefitPlus - relax, sport, kultúra
• Ostatné sociálne benefity sa dozviete na pracovnom pohovore
• Nástup podľa dohody

Miesto výkonu práce: PCA Slovakia Trnava, výrobná prevádzka Montáž/Lakovňa/Zvarovňa

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektromechanika, elektrotechnika alebo automatizácia

Počet rokov praxe

2

• SŠ vzdelanie v odbore elektromechanik, elektrotechnik alebo automatizácia
• Platné Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na činnosť na elektrických zariadeniach §22, §23 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.
• Skúsenosť so SIEMENSOM, ABB, FANUC, ROCKWELL, ALLAN BRADLEY, SCHNEIDER, FESTO je vítaná
• Prax v oblasti opráv strojov a liniek
• Užívateľská úroveň MS Office
• Spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita, precíznosť, zmysel pre detail organizačné schopnosti, tímová spolupráca, zodpovedný prístup k práci
• Schopnosť pohotovo reagovať a riešiť vzniknuté problémy, analytické a technické myslenie.

Trnavská automobilka Stellantis Slovakia (PCA Slovakia, s.r.o.) je lídrom vo výrobe malých vozidiel segmentu B-mainstream. Aktuálne vyrába mimoriadne obľúbený model Citroën C3 a pripravuje sa na výrobu úplne nového výrobného programu viacerých modelov.
Od vzniku automobilky zišlo z jej liniek už viac ako 4,6 milióna vozidiel.
V automobilke pracuje 3 600 zamestnancov, ktorí majú na výber zo širokej ponuky benefitov a pracovných pozícií, ktoré im ponúka táto nadnárodná spoločnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 2190675  Dátum zverejnenia: 10.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 009 EUR/mesiac