Rozpočtár/kalkulant stavieb

PS STAVBY, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacprovízie/odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste človek so skúsenosťami v odbore, alebo len na začiatku svojej kariéry?
Absolvovali ste už veľké tendre, alebo máte čerstvý diplom v ruke?
Chcete zúročiť svoje skúsenosti a zároveň sa učiť nové veci?
Pokiaľ áno, tak nám pošlite svoj životopis.

Pre nás je najdôležitejšia vaša chuť pracovať, nad prácou premýšľať a konať so zreteľom na definovaný cieľ.

Náplň práce:
- preštudovanie projektovej dokumentácie a všetkých tendrových podkladov
- kontrola výkazu výmer/spracovanie výkazu výmer
- vypracovanie cenovej ponuky, zabezpečenie príloh v zmysle zadaní
- spracovanie a rozposielanie tendrových podkladov subdodávateľom
- vyhodnocovanie subdodávateľských ponúk a zapracovávanie do finálnej ponuky
- komunikácia s obchodným oddelením

- pracovné prostredie podporujúce kreativitu, odborný i ľudský rozvoj
- zázemie stabilnej firmy, priateľský kolektív, podpora vedenia
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- telefón, notebook
- stravné lístky v plnej výške hradené zamestnávateľom
- 3 dni sick day

Ak Vás táto ponuka zaujala a máte záujem byť zaradený/á do výberového konania, zašlite Váš životopis a žiadosť do zamestnania vybraním možnosti Poslať spoločnosti životopis. Odpovieme len uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky špecifikované v ponuke.
Ďakujeme za porozumenie.
Upozornenie:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje svoj súhlas spoločnosti PS STAVBY, s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle z. č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
CENKROS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dôslednosť pri riešení zverených úloh
- odolnosť, vytrvalosť, schopnosť prekonávať prekážky
- skúsenosti na obdobnej pozícii vítané
- prehľad v stavebných materiáloch, technických riešeniach, technológiách
- znalosť práce v programe Cenkros
- aktívna práca s projektovou dokumentáciou nevyhnutnosťou

Spoločnosť PS STAVBY oslávi budúci rok 20. výročie svojho pôsobenia na slovenskom stavebnom trhu. Pre svojich zákazníkov realizujeme:
• novostavby a rekonštrukcie vo verejnom a súkromnom sektore,
• komplexnú obnovu bytového fondu vrátane pamiatkovo chránených objektov,
• znižovanie energetickej náročnosti budov a zdroje zelenej energie,
• konzultačnú a poradenskú činnosť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4335673  Dátum zverejnenia: 23.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac