Účtovník / senior účtovník

PS STAVBY, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
1 100 - 1 300 EUR/mesiacmzda / ďalšia variabilná zložka mzdy podľa úrovne profesionality uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie firemnej účtovnej, príp. mzdovej agendy (nie je podmienkou)
- dodržiavanie metodiky účtovania a participácia na jej tvorbe
- zodpovednosť za presné, spoľahlivé a úplné účtovné záznamy
- vedenie hotovostnej pokladne, kontrola stavu na účtoch
- vykonávanie mesačných, štvrťročných a ročných účtových uzávierok,
- spracovanie daňových priznaní ako aj iných štátom vyžadovaných hlásení
- komunikácia s daňovým úradom a ostatnými štátnymi a verejnoprávnymi inštitúciami
- príprava podkladov pre audit, spracovanie analýz a reportov pre manažment spoločnosti

- motivujúce finančné ohodnotenie
- práca v zohratom tíme, v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
- profesijný rast - školenia, spolupracujúci kolegovia
- príspevok na DDS
- spoločné kultúrne a športové aktivity

Ak spĺňate vyššie uvedené kritériá a pozícia Vás zaujala, pošlite nám svoj životopis v SJ na dole uvedenú e-mailovú adresu. Ďakujeme Vám za zaslanie Vášho životopisu, avšak kontaktovať budeme iba tých uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Zároveň si Vám dovoľujeme oznámiť, že s Vašimi osobnými údajmi poskytnutými vo Vami zaslanom životopise bude nakladané plne v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení (ďalej len „Zákon o ochrane osobných údajov“).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy
Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívna znalosť účtovnej, mzdovej a daňovej problematiky
- prax v odbore minimálne 1 rok
- znalosť práce v IS POHODA je výhodou
- vodičský preukaz nie je podmienkou
- samostatnosť, aktívny prístup, zmysel pre systematickú a precíznu prácu
- zodpovednosť, spoľahlivosť, príjemné vystupovanie
- časová flexibilita, lojálny prístup

Spoločnosť PS STAVBY oslávi budúci rok 20. výročie svojho pôsobenia na slovenskom stavebnom trhu. Pre svojich zákazníkov realizujeme:
• novostavby a rekonštrukcie vo verejnom a súkromnom sektore,
• komplexnú obnovu bytového fondu vrátane pamiatkovo chránených objektov,
• znižovanie energetickej náročnosti budov a zdroje zelenej energie,
• konzultačnú a poradenskú činnosť.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1051094  Dátum zverejnenia: 26.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 - 1 300 EUR/mesiacmzda / ďalšia variabilná zložka mzdy podľa úrovne profesionality uchádzača