Elektromos karbantartó

Prysmian MKM Kft.

A munkavégzés helye
Balassagyarmat, Magyarország
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
330.000 Ft – 360.000 Ft (attól függően, hogy egy vagy többműszakos) + cafeteria

Ha szeretnél részese lenni egy csapatnak, amely világokat köt össze, akkor itt a lehetőség, hogy csatlakozz Hozzánk
ELEKTROMOS KARBANTARTÓ pozícióba

FELADATOK
• a karbantartási tervben meghatározott és a gépenkénti karbantartási utasításokban előírt ellenőrzések, karbantartások végrehajtása
• a termelési gépi berendezések felügyelete és napi szintű ellenőrzése
• figyelmet fordít a gépek meghibásodásának időben történő észlelésére
• munkatársaival együttműködve a gépek meghibásodásának okainak feltárása és elhárítása
• a javítás után az újra indításhoz szükséges ellenőrzési feladatok elvégzése
• a feladataihoz kapcsolódó adminisztráció elkészítése

Egyéb béren kívüli juttatások

AJÁNLATUNK
• versenyképes fizetés, cafetéria
• költözés esetén lakhatási támogatás (2 évre albérlettámogatás) biztosítása
• havi kétszeri hazautazás térítése
• a gyári meleg-étkezés térítés ellenében biztosított
• hosszú távú, stabil munkalehetőség
• szakmai fejlődési lehetőség

Információk a kiválasztási folyamatról

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Balassagyarmat (Magyarország, Nógrád megye)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen: [email protected]

középfokú végzettség érettségi nélkül

ELVÁRÁSOK
• erősáramú villamos végzettség
• termelésben szerezett szakmai tapasztalat (elsősorban: karbantartás, ipari és PLC vezérlés)
• felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel),
• pontosság, megbízhatóság, csapatban történő munkavégzés képessége

A Prysmian Csoport - A különböző kultúrák és tehetségek sokszínűsége
A Prysmian Csoport a világ legnagyobb kábelgyártó vállalata és az energetikai és távközlési rendszerek és megoldások iparágának piacvezetője. 112 gyáregységgel és 30 000 alkalmazottal vagyunk jelen világszerte 50 országban. Legfőbb célunk, hogy a lokális és nemzetközi karrierlehetőségeket támogatva sokszínűséget teremtsünk a vállalat csoporton belül. Magyarországon két gyáregységet üzemeltetünk Balassagyarmaton és Kisteleken, illetve egy központi irodát Budapesten.
ID: 3626939  Dátum zverejnenia: 22.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 330.000 Ft – 360.000 Ft (attól függően, hogy egy vagy többműszakos) + cafeteria