Líder/ka oplašťovacích liniek/Jacketing leader

Prysmian Kablo s.r.o.

Miesto práce
Záborské
Termín nástupu
od 1.4.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacZákladná mzda od 1 400€/brutto podľa znalostí a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• detailné plánovanie výrobných zákaziek pre Jacketing linky ako časti procesu výroby optických káblov
• efektívne rozloženie množstva menších výrobných príkazov s cieľom minimalizovať časté striedanie druhov materiálu a plytvanie materiálom
• potvrdzovanie výroby v systéme SAP
• úzka spolupráca s ostatnými vedúcimi výrobných liniek/vedúcimi zmien, s procesnými inžiniermi a oddelením údržby
• riadenie operátorov výroby pracujúcich na oplášťovacích linkách (harmonogram zmien, efektívne vyťažovanie strojov, tréningy operátorov)
• riadenie Lean Six Sigma / SMED projektov
• aktívna spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosťami
• aktívna komunikácia s ostatnými zamestnancami Prysmian Group
• ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadeného

- stravné lístky nad rámec zákona
- Home office (2 dni v mesiaci)
- dodatočná dovolenka nad rámec zákona po odpracovaní 3 rokov
- vernostný bonus po odpracovaní 3/5 rokov
- letný bonus (odmena) po odpracovaní 2 rokov
- príspevok do 3. piliera (DDS)
- variabilná zložka mzdy (odmena) podmienená splnením stanovených cieľov

Vzhľadom na veľký počet záujemcov, nie je možné kontaktovať všetkých kandidátov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
SAP - pokročilý

- zodpovednosť
- analytické myslenie
- precíznosť
- schopnosť správneho/efektívneho rozhodovania
- schopnosť zvládať stresové situácie
- flexibilnosť
- ochota učiť sa
- lojálnosť/diskrétnosť

Koncern Prysmian patrí celosvetovo k vedúcim výrobcom optických vlákien a telekomunikačných káblov. Prysmian Group pôsobí 140 rokov vo viac ako 50 krajinách sveta spolu s vyše 30 000 zamestnancami. V Prešove pôsobíme od roku 2006 (bývala Draka Comteq Slovakia s.r.o. Strojnícka 7, Prešov).

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Trnavská cesta 50B
821 02 Bratislava
ID: 3933822  Dátum zverejnenia: 22.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac