Technik pre obhliadky a riešenie škodových udalostí vozidiel

PRVÝ TRENČIANSKY AUTOSERVIS s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská, Trenčín-Zlatovce
Termín nástupu
ASAP
1 400 - 1 600 EUR/mesiaczákladná mzda 750 + mesačná výkonová odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva technické obhliadky vozidiel pri škodových udalostiach a kontrolné obhliadky po opravách vozidiel
- vypracováva dokumentáciu a fotodokumentáciu škodových udalostí a dokumentáciu vkladá na portál
- zisťuje rozsah škody (robí výpočet nákladov na opravu pomocou programu)
- odhaduje náklady na opravu poškodených vozidiel
- komunikuje s klientmi
- spolupracuje s likvidátorom
- prijíma vozidlá do servisu a otvára zákazky na opravu vozidiel
- prideľuje prácu v servisnej dielni
- porovnáva aktuálne kapacitné vyťaženie v dielni

Práca v slovenskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
Práca v mladom kolektíve
Práca so špičkovou automobilovou technikou
Odmena za odpracované roky
Zamestnanecké zľavy na služby a náhradné diely
Firemné akcie, vianočný večierok, teambuildingy
Pitný režim (voda, čaj káva, nealko pivo)

Ďakujeme všetkým, korí sa rozhodnú reagovať a pošlú svoj životopis, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.
Svoje CV a súhlas so spracúvaním os. údajov posielajte na mailovú adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické - automobily

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- SŠ vzdelanie technického zamerania podmienkou
- prax z oblasti opravy vozidiel, obhliadok motorových vozidiel výhodou
- technická gramotnosť
- PC gramotnosť
- rozhodovanie
- samostatnosť
- znalosť pravidiel a postupov určovania rozsahu a náhrad škôd pri poistných udalostiach, postupy pri vykonávaní obhliadok
- znalosť náležitostí dokumentácie poistných udalostí
- znalosť konštrukcie motorových vozidiel
- praktické skúsenosti a znalosť technológie opráv motorových vozidiel
- prax z oblasti opravy vozidiel, obhliadok motorových vozidiel - výhodou,
- všeobecný prehľad o automobilovom priemysle
- odolnosť voči stresu, bezúhonnosť, zodpovednosť,
- aktívny vodič

Spoločnosť je autorizovaným dealerom značiek ŠKODA, SEAT a CUPRA,
poskytuje predaj a kompletný servis vozidiel.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4581749  Dátum zverejnenia: 25.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac