Hľadáme kuchára/kuchárku do pivovaru – pomocného, ale o to vzácnejšieho

Prvý piešťanský pivovar, s. r. o.

Miesto práce
Rekreačná 3, okres Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.06.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo by ťa u nás neminulo, ale určite bavilo

- Pričom si ulahodí tvoje fyzično:
Podať ruku pri príprave a servírovaní teplých a studených jedál
Pripravovanie a varenie domácich špecialít starostlivo navrhnutých k našim vynikajúcim pivkám

- Pričom si ulahodí tvoje duševno:
Zodpovedať za dodržiavanie receptúr, kvality a množstva použitých surovín
Sledovanie stavu zásob na sklade
Dodržiavanie zásad ekonomického narábania so surovinami
Dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov

Neostaneš hladný ani smädný.
V kuchyni sa z teba môže stať receptový kreatívec.
Pracovať budeš v krásnom prostredí s veselým kolektívom a po práci môžeš využiť perfektnú lokalitu pivovaru pri hrádzi a lodenici na veľa športových aktivít.
Žiadny tvoj nápad nebude nevypočutý.
Za kvalitnú prácu dostaneš odmeny.

Certifikáty a diplomy nám posielať nemusíš, jediné, čo chceme vedieť je, či máš chuť pracovať, učiť sa a naberať skúsenosti v gastre. Ak áno, píš, volaj, príď osobne. Tešíme sa na teba :)

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe

1

Sme remeselný pivovar, ktorý v roku 2015 založili nadšenci a milovníci piva. Z našich tankov je možné ochutnať naše vlajkové domáce pivo ŽiWELL Jedenástku, ŽiWELL Červenú vežu 12, ŽiWELL Havrana 13, ŽiWELL Vandala 14 a rôzne sezónne špeciály. V Piešťanskom pivovare ponúkneme aj tradičnú domácu kuchyňu so starostlivo vybraným pivným menu. Nachádzame sa v Piešťanoch na Rekreačnej 3, blízko lodenice pri hrádzi v zrekonštruovaných priestoroch objektu, ktorý dýcha výbornou atmosférou a pohodou. Ponúkame aj prehliadky kompletnej výrobnej technológie od varní až po tanky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2564067  Dátum zverejnenia: 14.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou