Hľadá sa kuchár - s nápadmi a láskou k pivu

Prvý piešťanský pivovar, s. r. o.

Miesto práce
Rekreačná 3, okres Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.06.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo by ťa u nás neminulo, ale určite bavilo

- Pričom si ulahodí tvoje fyzično:
Príprava a servírovanie teplých a studených jedál
Tvorba sezónneho menu
Pripravovanie a varenie domácich špecialít starostlivo navrhnutých k našim vynikajúcim pivkám

- Pričom si ulahodí tvoje duševno:
Zodpovedať za dodržiavanie receptúr, kvality a množstva použitých surovín
Sledovanie stavu zásob na sklade
Dodržiavanie zásad ekonomického narábania so surovinami
Dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov

Neostaneš hladný ani smädný.
V kuchyni sa z teba môže stať receptový kreatívec.
Pracovať budeš v krásnom prostredí s veselým kolektívom a po práci môžeš využiť perfektnú lokalitu pivovaru pri hrádzi a lodenici na veľa športových aktivít.
Žiadny tvoj nápad nebude nevypočutý.
Za kvalitnú prácu dostaneš odmeny.

Certifikáty a diplomy nám posielať nemusíš, jediné, čo chceme vedieť je, či máš chuť pracovať, učiť sa a naberať skúsenosti v gastre. Ak áno, píš, volaj, príď osobne. Tešíme sa na teba :)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

kuchar čašník

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vedenie tímu pomocných kuchárov a kreativita pri nahrádzaní suroviny, ktorá práve došla sa veľmi cenní :)

Sme remeselný pivovar, ktorý v roku 2015 založili nadšenci a milovníci piva. Z našich tankov je možné ochutnať naše vlajkové domáce pivo ŽiWELL Jedenástku, ŽiWELL Červenú vežu 12, ŽiWELL Havrana 13, ŽiWELL Vandala 14 a rôzne sezónne špeciály. V Piešťanskom pivovare ponúkneme aj tradičnú domácu kuchyňu so starostlivo vybraným pivným menu. Nachádzame sa v Piešťanoch na Rekreačnej 3, blízko lodenice pri hrádzi v zrekonštruovaných priestoroch objektu, ktorý dýcha výbornou atmosférou a pohodou. Ponúkame aj prehliadky kompletnej výrobnej technológie od varní až po tanky.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2528203  Dátum zverejnenia: 30.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou