Reagujte bez životopisu

Senior Realitný Maklér | 60 % + 10 % z provízie | Najvyššia odmena na trhu!

Prvý domov s. r. o.

Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
možná dohoda
2 100 - 5 200 EUR/mesiacMesačný príjem závisí od počtu predaných, prenajatých nehnuteľností. 60 % provízia z obchodu, 10 % extra provízia z obchodu, ktorý uzavrie maklér z Vášho tímu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Realitná kancelária Prvý domov s. r. o. hľadá do svojho tímu skúseného SENIOR makléra, ktorý má dlhoročné skúsenosti v oblasti realitného trhu.

- Nábor nehnuteľností do portfólia realitného makléra, žiadne telefonovanie na studené kontakty,
- obhliadky so záujemcami,
- dotiahnutie obchodu do úspešného konca,
- vytvorenie vlastného tímu maklérov,
- zaškolenie maklérov,
- kontrola maklérov,
- riadenie maklérov,
- komunikácia s maklérmi,
- pomoc pri riešení obchodných prípadov maklérov,
- motivácia maklérov.

Kto sa môže stať SENIOR maklérom?

Pre pozíciu SENIOR maklér je potrebná niekoľkoročná prax v realitnom biznise.
Hľadáme do nášho tímu odhodlaného, skúseného SENIOR makléra, ktorý bude tejto profesii venovať 100 % pracovného času.
Ak Vás baví svet realít, ste komunikatívny, flexibilný, máte vodcovské schopnosti a chcete byť nadštandardne ohodnotený za svoju vykonanú prácu, hľadáme práve Vás!

Stačí, ak máte:

- Mobilný telefón,
- notebook,
- auto.

- 60 % z provízie - najvyššia odmena na trhu pre realitného makléra z každého predaja a prenájmu nehnuteľnosti,
- 10 % extra provízia z obchodu, ktorý uzavrie maklér z Vášho tímu,
- priraďovanie nehnuteľností na dennej báze (predaj, prenájom), žiadne studené telefonáty ako v iných realitných kanceláriách, všetko zabezpečíme za Vás,
- inzerovanie nehnuteľností na platených realitných portáloch,
- štartovací balík: vizitky, banner, firemné zakladače…

Neváhajte a pošlite nám Váš životopis s fotografiou na našu emailovú adresu: [email protected]

Prvé stretnutie absolvujeme online.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Internet - Základy
Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

realitný maklér

Počet rokov praxe

2

- Samostatný,
- schopnosť viesť a riadiť tím ľudí,
- flexibilný,
- komunikatívny,
- profesionálne vystupovanie.

Sme realitná kancelária pôsobiaca v Trnave a v okolí.
ID: 4209897  Dátum zverejnenia: 23.11.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac