Operátor pre obsluhu CNC zváracích strojov

PRVÁ ZVÁRAČSKÁ, a s.

Miesto práce
Kopčianska 14, 851 01 Petržalka
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000,- brutto mzda, ostatné zložky mzdy: príplatky za nočné zmeny+ odmeny za práce naviac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha CNC zváracieho zariadenia.
Operatívna činnosť zvárania súčiastok elekrónovým lúčom vo vákuu, výstupná kontrola. Pravidelná údržba zariadenia, 3- zmenná prevádzka.

Stravovanie formou gastrolístkov, príspevok na stravovanie,slušné pracovné prostredie, špeciálne kurzy, firemné benefity.

Informácie o výberovom konaní

Informácie telefonicky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojárske alebo elektrotechnické

"Centrum výskumu HIGH-TECH technológií vo zváraní":
Vývoj a dodávky jednoúčelových zváracích strojov, liniek a technolog. komplexov, výskum zváracích technológií a zariadení, certifikácia osôb vo zváraní a NDT, certifikácia systémov kvality, certifikácia výrobkov, vzdelávanie vo zváraní, materiálová diagnostika, vydávanie publikácií pre oblasť zvárania, vydávanie odborného časopisu ZVÁRAČ

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PRVÁ ZVÁRAČSKÁ, a.s.
Kopčianska 14
851 01 Bratislava 5
ID: 416842   Dátum zverejnenia: 4.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000,- brutto mzda, ostatné zložky mzdy: príplatky za nočné zmeny+ odmeny za práce naviac