Špecialista personalistiky a miezd (m/ž)

Prvá stavebná sporiteľňa a.s.

Bajkalská 30, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
1 700 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od skúsenosti a seniority kandidáta/ky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou hlavnou náplňou práce bude najmä:

  • Personálna agenda spoločnosti
  • Komunikácia s úradmi verejnej a štátnej správy (SP, príslušné ZP)
  • Spracovanie a vedenie mzdovej agendy
  • Sledovanie legislatívnych zmien v oblasti mzdového účtovníctva a personalistiky a ich implementácia v praxi
  • Zabezpečenie GDPR agendy
  • Zabezpečenie agendy príspevkov na rekreáciu zamestnancov (evidencia žiadostí, posúdenie nároku, príprava podkladov pre vyplatenie nárokov, poradenstvo v danej problematike)
  • Výhodou znalosť organizačného manažmentu

    Tešiť sa môžete na starostlivosť vo forme týchto benefitov:

    • flexibilný pracovný čas s možnosťou práce doma
    • stravné vo výše 5, 85 € plne hradené zamestnávateľom
    • možnosť získať cieľovú ročnú odmenu do výšky 2 mesačných platov
    • v prípade mimoriadneho pracovného výkonu možnosť získať aj ďalšiu odmenu podľa rozhodnutia manažéra
    • 5 dní voľna navyše po dohode s nadriadeným
    • ak si prispievate na DDS, prispejeme Vám aj my a to až do výšky 5% z mesačnej mzdy
    • zvýhodnené podmienky produktov PSS, a.s.
    • možnosť využitia služby čistiarne oblečenia priamo v budove
    • možnosť navštevovania jedálne priamo v budove PSS, a.s.
    • Multisport karta
    • komplexná preventívna prehliadka raz za 2 roky
    • bezplatné parkovanie na vlastnom parkovisku banky
    • príležitosť pre rozvoj a osobný rast

    Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské s maturitou
    nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
    študent vysokej školy
    vysokoškolské I. stupňa
    vysokoškolské II. stupňa
    vysokoškolské III. stupňa

    Vzdelanie v odbore

    ekonomický

    Jazykové znalosti

    Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

    Prax na pozícii/v oblasti

    Mzdová agenda a personalistika

    Počet rokov praxe

    5

    Naša nová kolegyňa/kolega by mal mať:

    • min. 5 rokov praxe v oblasti mzdového účtovníctva a personalistiky,
    • min. 1 rok skúsenosť so SAP HR modulom- mzdy, personalistika, časový manažment
    • znalosť Zákonníka práce a zákonov týkajúcich sa problematiky miezd a cestovných náhrad,
    • zmysel pre detail a presnosť,
    • vysokú mieru samostatnosti a aktívny prístup k práci,
    • zmysel pre zodpovednosť, diskrétnosť, precíznosť a flexibilitu,
    • chuť pracovať a učiť sa nové veci,
    • komunikatívnosť a príjemné vystupovanie,
    • schopnosť znášať záťaž a stres,
    • zmysel pre kooperáciu a tímovú prácu.

    Sme experti na financovanie bývania a na trhu pôsobíme už 30 rokov. Naše produkty využilo viac ako 2,5 milióna klientov, ktorým sme pomohli splniť si sen o vlastnom bývaní.

    Zastávame hodnoty, ktoré zabezpečujú férový prístup ku klientom a aj k našim kolegom. Naše úspechy sú výsledkom tímovej spolupráce a práce kolegov motivovaných pestrým benefitným programom a adekvátnym finančným ohodnotením.

    Ak sa chcete stať súčasťou tímu centrály PSS a nenašli ste pozíciu, ktorá by Vás oslovila, určite nám napíšte na [email protected].

    V prípade záujmu stať sa členom obchodnej siete ako samostatný obchodný zástupca v regióne a aktuálne ste nenašli aktívnu inzerciu, prihláste sa prosím na nasledujúcom linku a uveďte svoje kontaktné údaje:

    Naši kolegovia sa Vám ozvú a preberú s Vami aktuálne možnosti, pretože v PSS si vážime každý jeden talent a vieme oceniť prínos každého kolegu!

    Počet zamestnancov

    250-499 zamestnancov

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Mgr. Martina Čiháková
    E-mail: poslať životopis